Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi Cosi Priori XS 9-18 kg...

Maxi Cosi Priori XS 9-18 kg gyerekülésről vélemény? Van esetleg valakinek ilyen? Milyen? Én most megtudnám venni 39. 000 ft-ért! Érdemes? Megéri? Mi a véleményetek rola?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy eladó, 52.000-ért vettem, de kinőtte már a gyerek, nagyon szép újszerű! 20.000-ért eladó, ha érdekel, írj, küldök képet!

Maxi cosi priori XP


3 pozícióban dönthető, menet közben 1 mozdulattal! A legstabilabban beköthető ülés a dupla övfeszítő rendszernek köszönhetően! Tágas, így télen overálban is bőven elfér benne a gyerek. Huzata könnyen levehető, gépben mosható!


Ezelőtt ia maxi cosim volt, most is az van, és a következő is az lesz, mert kötöttem már be barátnőm gyerekei ülését a kocsimba mikor utaztunk együtt, de mindd lötyög, abszolut nem stabilan beköthető, szűkek, 1 évesen elfért benne a gyerek mikor megvette, de 2 évesen már szűk volt! Na meg a huzatot egy nap lehámozni ha koszos lesz,leeszi a gyerek!


Csak ajánlani tudom, és most a tiéd lehet féláron! :D

2011. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak az XP szabad megvenni, az XS valamint az SPS régi tipus, nincs benne a + övfeszítő rendszer! Ha megnézwd a kettőt, az eygiknek az alján oldalt van egy szürke fogantyúja (az a jó stabilan beköthető) a másikon nincs azért is olcsó, mert egy régi rendszer, nem olyan fixen beköthető!
2011. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!