Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tömör vagy a felfújható...

A tömör vagy a felfújható kerekű babakocsi a jobb? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tömör kerekű nagyon bevált. Kunert Vip volt a márkája...
2011. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Húú kedves első, akkor te nagyon kifogtad. Nálunk a családban 3 ilyen kocsi volt, mindegyik 3 hónap után nyeklett-nyiklott mindenfele, alig várta mindenki, hogy megszabaduljon tőle.


Kérdezőnek: Nekem felfújható van, tökéletesen megvagyok vele elégedve. Előnye, hogy a kátyúkat, bukkanót meg sem érzi a gyerek, ellenben a tömör kerékkel. Hátránya viszont, hogy könnyen kilyukad.

2011. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekünk egy kettö közötti van és szuper jó. vagy is tömör kerékben levegö kamrák vannak, így ha kilyukadna sem esik össze mert vastag gumi.

szerintem ha egy babakocsi városi használatra van és kiskerekei vannak akkor sokkal jobb a tömör, és ha föleg rossz utakra van és 4 nagykerék van akkor meg felfújható.


nekünk elöl két kiskerék van és hátul két nagykerék. nagyon könnyü navigálni nekem ez kellett, mert leginkább városban használom.

2011. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tömör vált be.
2011. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk tömör van,de nagyon nem szeretem.....szétrázta anno a kisfiamat,le szeretném majd cserélni,csak az anyagiak:(
2011. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A habosított műanyag azaz tömör nekem összevissza rázta a gyereket, rossz terepen meg nem annyira rossz városi terepen IS. Könnyűnek az a könnyebb tehát mondjuk ha kocsiból be-kocsiból ki életmódot folytatnék, akkor az praktikusabb de nem így van.

Így hátul nagy fújós, elöl kisebb bolygós kerekű a kocsink most.

2011. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első két kerék kisebb bolygós tömör, hátsó kettő nagy felfújható. Mondjuk a tolókar emiatt nem fordítható át, de kibírtam
2011. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

volt mindketto, de en a felfujhatot szeretem jobban.

Igaz az egyik 4 a masik 3 kereku kocsi, igy eleg nagy a kulonbseg, de nekem a felfujhato jobban tetszik.

2011. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. aug. 6. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!