Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babám miért nem akar...

6 hós babám miért nem akar elindulni a bébi komppal? Barátnőim 4 hós babája már rég megy benne.3 napja próbáljuk de csak áll és nézelődik, felhúzza a lábait. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
ez most viccc?
2009. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Kizárt dolog, hogy 4 hós baba ezt csinálja.Mi most vagyunk 8hósak és a komba hátrafelé megy.Ha fogjuk a kezét 4-5-t lép előre!!
2009. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen, én is csak mosolygok...

Te figyi, vidd ki a gyereked reggel a konyhába, hátha főz neked egy kávét is, nem? Bár lehet a szomszéd lány capuccinot is csinál, úgyhogy ciki...

Na szóval 4 hósan erősen kétlem , hogy bébikompol a gyerek. Fél évesen éppen ül, majd mászik, és utána ráértek bébikompolni.

Nem lóverseny, bár ha az, akkor sajnálom a gyereked...

2009. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Most komolyan!!! A baj nem a babáddal van! Te tényleg bébikompba akarod erőszakolni szegényt, vagy szivatsz minket! Ha nem akarsz ártani neki, várd meg amíg megérik rá a kis gerince, addig pedig a fölös idődben beszéld rá a barátnődet, hogy ne így "foglalkozzon" a gyerekével!
2009. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Ugye ezt most nem gondolod komolyan??? Amíg nem ül magától addig ültetni se lehetne!!! Mondjuk én nem tenném bele amúgy sem, még egy évesen sem, de ez az én dolgom. Az meg a tiéd, hogy teszed tönkre a gyereked gerincét, de nem fogja neked megköszönni, azt elhiheted!!
2009. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Jaj. Ö a gyereked és nem kisérleti nyúl. Mi lenne, ha nem a barátnődre és csodagyerekére hallgatnál, hanem mondjuk vennél egy könyvet a csecsemő fejlődése, vagy valami hasonló címmel?

Talán a gyereknek is nyugodtabb gyerekkora lenne.

2009. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy a babádnak nagyon igaza van..én se csinálnék máshogyan, ha beletennének abba a járgányba. Nem tudom, hogy a barátnőd babája milyen fejlett, de a legtöbb baba 4 hónaposan még nem is tudja megtartani magát megtámasztás nélkül, nem hogy a komppal menjen..szegény gyerek..az az eszetekbe se jut, hogy a gerince tönkremegy??? Inkább te is vedd ki a babádat a kompból, azt tedd el valahová és engedd, hogy a babád maga, a saját tempójában fedezze fel a világot. Sokkal jobb neki, hidd el és később neked is jobb lesz, mert nem fog a bűntudat mardosni, hogy ugyan miért is olyan erincfájós a gyereked..
2009. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az ő babája már 3 hós kora óta egyedül,szépen ült.Egy másik ismerősöm is azt mondta 6 hós kora óta megy a kompal. Én meg azt hittem el vagyunk késve. Ezért még nem kell letolni.
2009. ápr. 9. 20:04
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

én 19.59.

Tényleg azt ajánlom ne hallgas se a nagyotmondó, se a felelőtlen ismerőseidre. Nem lóverseny a gyereknevelés, nem kell hasonlítgatni a gyereket másokhoz, mert akkor később se leszel vele soha megelégedve, mert valamiben mindíg rosszabb lesz, mint valaki más.

Tényleg vegyél egy könyvet, hogy mivel, mikor kell vigyázni és utána a fejlődést bízd rá a gyerekre. Őmajd a saját ritmusában, a saját képességei szerint szépen növekszik, fejlődik.

2009. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
És mégis hogy ült "egyedül"? Fogta magát és fekvő helyzetből felült? Vagy mászásból, forgásból, állásból került ülő helyzetbe? Mert, ha az "egyedül, stabilan" ül alatt azt érted, hogy drága anyukája fogja és felülteti és úgy marad, na az éppen olyan káros a gerincének mint a tiédnek a komp... Az egyedül, stabil ülésen azt értik, amikor a gyerek saját maga felül. Minden más ültetés! Nem kell ám mindent elhinni a nagyzoló barátnőknek...
2009. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!