Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek a Vaci uti...

Mi a velemenyetek a Vaci uti Brendonrol? Mas is eszrevette, hogy sok elado nem tul segitokesz?

Figyelt kérdés

En a 9 honap alatt is es a baba szuletese is rengeteget vasarolok ott. A kassza kulon tortenet, de eleg idegesito tud lenni, mikor szaladnal haza szoptatni, alig van idod es hosszu sort kell vegigallni, mert nagyon lassuak a kasszan, mindig vmt elrontanak. Nalunk, ismerosnel, rokonnal nem egyszer fordult elo, hogy ugyanazt a termeket ketszer utottek be es csak otthon vettuk eszre, ezert ugye vissza kellett menni. De altalaban az eladok sem tul kedvesek. Multkor etetoszeket valasztottunk, semmit nem tudott elmondani a holgy, egyiket sem ismerte, es mielott meg ujra kiprobalhattuk volna, kerdezes nelkul visszapakolta oket. Pedig nem egy olcsot vasaroltunk, 60 ezer koruli volt, de nem akarta eladni, ott is hagyott minket, ugy rohangaltunk siro babaval a kezunkben utana. Ugyanez nemreg az autosulesnel, alapbol azzal kezdte, hogy olyat, amit mi keresunk, ne vegyunk, nem nagyon van nekik olyan, mondom, dehogynem, megneztem a weboldalon, erre odament es savanyu arccal megmutatott oar alap darabot, mondom, esetleg magasabb arkategoria, hat o olyat nem nagyon tud, en mondtam par markat (emlekeztem a weboldalrol), nagy nehezen megmutatta. Vegul eleg dragat vettunk, de nem repdesett az oromtol, hogy segitenie kellett. Ha nincs az, hogy alig tudok elszabadulni otthonrol es nem surgos az autosules, tuti, mashol veszem meg, de igy kenytelenek voltunk. Meg a ferjem is, aki egyebkent, nem foglalkozik ilyen dolgokkal, hogy kedves az elado vagy sem, megjegyezte, hogy eleg durva volt. En elhiszem, hogy nem mindenki szereti a munkajat, de egy ilyen nagy baba uzletnek nem erdeke, hogy segitokesz es a termekekhez erto eladoi legyenek? Hogy az ember minel gyakrabban jojjon oda vasarolni.

Es a szoptatos-pelenkazos helyisegrol ne is beszeljunk. A pelenkazo asztalra a taskamat nem mertem lerakni, nem hogy a babamat. A szoptatos kanape tele van tej es egyeb folttal, az soha nem volt tisztitva.

Vannak jo elmenyeim is, mert a kismama ruhazati osztalyin altalaban nagyon kedves az elado, segit mindenben. A pontgyujto is tok jo otlet. A reklamaciot altalaban gyorsan kezelik es a vevo erdekeit nezik.


2011. aug. 7. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi sokat vásárolunk ott és semmi negatív nem volt, mindenki kedves és gyors volt, a cipőrészen kifejezetten, mindig mosolyognak a babára, beszélgetnek vele, stb.
2011. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A ciporeszen meg nem vasaroltunk, de a ruhaknal, jatekokknal, kellekeknel alt. kedvesek. Most ezzel az etetoszek es autosules resszel volt gond, ott sem mindegyik elado olyan, csak mi kifogtunk egy olyat, hogy semmi hasznosat nem tudott mondani, ugy kellett a cetlikrol kiolvasgatni.
2011. aug. 7. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ott vásárolgatni, babakocsit,és az autósülést is ott vettünk, meg néha játékokat.


Ugymond kimondott negatív élményem nem volt, de van abba valami, amit a kérdező írt.

Amikor a babakocsit vettem, egy árva lélek se jött volna oda segíteni, nekem kellett hajkurásznom az eladókat, de végül is megoldottam magam a dolgot.


Autósülésnél, volt ott egy mogorva arcú szőke hajú nőci.Na ő olyan volt mint egy robot. Gyorsan eladarálta, az érdeklődött ülés paramétereit.De ajánlgatott,és mutatott más üléseket,ez pozitív volt. De mikor mondtam, hogy belepróbálnám a fiam az ülésbe,és beleültettük, olyan szúrós szeműen nézett a fiamra, meg hirtelen bekötötte a boztonsági övet, szegénykém elkezdett visítani.De a nőci leszarta, hadart tovább, hogy mit hogy kell,persze semmit nem hallottam belőle.Egy fél mosoly se lett volna az arcán, hogy ne legyen annyira ijesztő!:))


Amikor matracot akartam vásáolni, ott egy kedves nő volt.


Szóval megoszlik, is-is.Ki kedvesebb segítőkészebb, ki bunkóbb.Ilyen mindig van,és lesz is.Sajnos..

2011. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ah erre a Brandonra emlekszem egyszer vasaroltam ott amikor terhes voltam . Sok apro dolgot vettem a vegen tobb tizezer foritot fizettem. Erre zacskot nem adtak amikor szoltunk azt mondak az x forintba kerul. Persze meg kellett vennunk nincs 26 kezem. Ezt gusztustalan uzletpolitikanak tartom , nem is nagyon tudom milyen bolt nem ad 1 szatyrot ha vasarolsz. En annyit tehetek h tobbet nem vasarolok ott, be se megyek.
2011. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az egész gáz...

úgy értem, itt nálunk (nem Bp) nagyon segítőkészek az eladók, de volt egy szakmai kérdésem egy babakocsival kapcsolatban, amiről tudtam, hogy a mi üzletünkben nincs, ezért a kérdésemet feltettem a központi @ címre. Azt a választ kaptam, hogy @-en raktárkészletről érdeklődjek, konkrét babakocsi paraméterrel kapcsolatban menjek be a legközelebbi üzletükbe. Bementem. Ott nem tudtak segíteni (ezt ugyebár előre tudtam...), ezért felhívták a központból kifejezetten az adott babakocsi márkában jártas kollégát, aki maga elé kapta az ominózus kocsit, és válaszolt a kérdésemre. HIBÁS VÁLASZT ADOTT!!!

Nem akartam hinni a fülemnek, ezért írtam @-t közvetlen a gyártó cégnek Hollandiába. 1 napon belül itt volt a válasz: tévesen tájékoztatott a BRENDONOS "szakember"...

2011. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fordítanak kellő figyelmet arra hogy az ott dolgozók tájékozottak legyenek.

Én, két gyerekes anyukaként komolyan mondom jobban értettem az autósülésekhez meg a babakocsikhoz mint a kedves Eladók.

Nem konkrétan a váci utcai áruházról beszélek, hanem egy vidéki város Brendonjáról meg a budaörsiről.

Érdekes hogy nekem is csak a babakocsis etetőszékes autósüléses részleggel volt bajom, talán mert ott tudni is kéne vmit a nem egyszer méregdrága felszerelési tárgyakról, a cipőknél játékoknál pedig talán nem ennyire lényeges hogy megfelelő infót kapjon az ember.

Szerintem tök fontos lenne valahogy továbbképezni és rendszeresen tesztelni ezeket az Eladókat, mert egy normális tájékozott Eladó már fél siker eladás szempontból.

Volt már olyan (pedig nem vagyok amúgy egy minden lében kanál típus) hogy mellettünk babakocsit választottak épp és a Brendonos eladó rossz információt adott a szülőknek, hallottam mert ott álltam mellettük és ismertem azt a babakocsit, így közbeszóltam hogy elnézést de ez nem így van hanem így meg így.

Szerintem elég rossz üzletpolitika ez egy ilyen nagy áruháztól főleg hogy M.on nem sok vetekedhet velük méretben meg elérhetőségben (minden nagyobb városban van lassan).

2011. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy gyakran egy 70 ezres babakocsit ha e-bayen veszel meg, még a szállítással együtt is jóval olcsóbban itt van... (Pedig gondolom nagy tételben volt némi kedvezményük + nem egyenként postáztatták...)

:-(((

2011. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor nemcsak én vettem ezt észre, sajnos:(

Ugye azért is fizetsz rá a Brendonban, mint vevő, hogy megnézhesd a babakocsit, kipróbálhasd, tájékoztatást kérhess, de ez eddig nekünk nem sikerült:( Persze, csak a nagyobb termékekre gondolok. Azért van, aki ért hozzá, ahogy láttam, csak nekünk mindig a nem túl kedves hölgy jutott. A játékoknál, ruháknál mindenben tudnak segíteni. Bár, volt többek közt egy olyan kellemetlen eset, hogy sapkát akartam venni a pár hónapos babámnak, jött arra egy eladó, megkérdeztem, hogy mekkorát javasol, erre teljesen felháborodva mutatta, hogy a sapkák fölött ott a táblázat. Elnézést kértem, hogy nem vettem észre, ő meg ment is tovább, bár nem fogok hazudni, bár felháborodva, de ajánlott méretet.

Még anno, mikor a bölcsőt vettük, ahhoz sem tudtak nekem semmilyen lepedőt ajánlani... Ugy kerestünk együtt az eladóval az üzletben, végül csak olyat sikerült, ami nem gumis, annak meg semmi értelme nincs, mert amíg mozog a baba, teljesen lejön. Ráadásul a bölcső Brendonos volt, akkor az a minimum szerintem, hogy lehessen hozzá valami ágyneműt kapni. De ők biztos úgy gondolják, majd megvarrja a kedves vevő... (Mi végül a nagyobb lepedőt használtuk rá, elég kényelmetlen, de mindegy, alig használtuk az ágyat:))

2011. aug. 8. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!