Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kellett volna éreznem, ti...

Mit kellett volna éreznem, ti mit éreztetek mikor láttátok?

Figyelt kérdés

Mikor először láttam ezt a videót, azt hiszem ledöbbentem. És nem tudom mai napig sem, szóval nekem még mindig inkább döbbenet. Nem tudom hogy volt lelki erejük.

Tisztelem ezeket a szülőket az erejükért.

Nektek eszetekbe jutott volna ilyen? Vagy én vagyok fura? Pedig nem vagyok érzéketlen. 3 gyönyörű gyerekem van.

Hála Isten nem voltam ilyen szituban, és bocsánat ha valakit esetleg felzaklatok vele, de ti mit éreztek?


http://www.youtube.com/watch?v=n2sxLs5zP2U


2011. aug. 9. 13:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%

én ugyanazt érzem mint te. nekem sem lett volna rá erőm, de ez gyönyörű---most sírok.

37 hetes km

2011. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
...kicsit felzaklatott...nemis tudok mit mondani :-(
2011. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, én is sírtam. Este meg ha eszembe jut...

Nem bírok napirendre térni felette, és feldolgozni amit láttam, azért is írtam ki, hátha segít.

2011. aug. 9. 13:36
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Szegény kisgyerek:(

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, h körülötte mindenki mosolyog, pózolnak a kicsivel, mikor tudják, h menthetetlen.

Mit szenvedhetett ez a kisbaba, míg életben volt:(

Azt sem értem, h miért volt velük egyáltalán fényképezőgép...

Ha jól olvastam, akkor ez 21 hetes terhességből született?

Ez azt jelenti, h azt a 20 percben végigfuldokolt?


Borzalmasak a képek, én biztos, h nem tudtam volna ilyet feltenni a netre, főleg a végén, ahol fehérben van, gondolom a keresztelő után már halva.

2011. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy lepontoztok, de ez engem taszít.

Sajnálom szegényt, úgy örülnek neki, mint egy egészséges babának, miközben már halott.

Mosolyognak a szülők, én biztos sírtam volna, ha ilyen helyzetben vagyok, és biztos nem pózolnék vele.

Számomra taszító és gusztustalan és etikátlan ez a videó.

2011. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

borzalmas!

ezek az emberek komolyan nem normálisak,vagy be vannak lőve.egy halott babával vigyorognak,pózolnak,mutogatják a testvérének,sőt a kezébe adják.az egész család fotózkodik.én kisírnám a szemem,nem pedig boldogan vigyorognék

iszonyat

2011. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is van három gyerekem.

Én biztos, hogy a netre nem tettem volna fel a helyükben, de mindenki máshogy gyászol, máshogy éli meg a fájdalmat.

Furcsák a fotók, a nyugalom, ami a képekről árad... én is magamban gyászoltam volna, a családommal, de ez nekem is visszatetsző:(

2011. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
10%

talán kicsit furcsa, hogy az anya úgy mosolyog, de nála jobban biztosan nem szenvedett senki.

szerintem a tesónak talán nem kellett vlna így akezébe adni, de egyébként, jobb lett volna, ha tudni se akarnak rla, és megy a bonctanba preparátumnak vagy tananyagnak vagy csak egyszerűen elégetik? szerintem nem!!! jól tették, amit tettek, bár megmaradhattak volna a szűk családi körnél. nekem nem lett volna ré erőm, az tuti, az hogy nekik volt, az ő nagyságukat mutatja.

2011. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudjatok, de ez szörnyű!!!!!!!!

Azt sem tudtam volna mit csináljak, ha elvesztem a babámat, valószínűleg belepusztulok a fájdalomba, és vörösre bőgöm a szemeim. Na de ilyet, hogy mosolyogva puszilgatni, fotózkodni. Le vagyok döbbenve.

Bár alul a szöveget nem ovlastam(nem tudok angolul). de ezek nem normálisak.

2011. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

én sem repesek ezért a videóért..

csak felzaklatja a terhes kismamákat

pláne hogy nem lett happy end a vége...

2011. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!