Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándék keresztelőre?

Ajándék keresztelőre?

Figyelt kérdés
Egy 7 éves kisfiú és egy 1 éves kislánynak?
2011. aug. 9. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú ez annyira szülö függö. itt sokszor van ilyen kérdés és van hogy valaki konkrétan pl játékot kért amit max fél évet tudott használni de nekik az kellett.


én pl szeretem magam is az értékálló dolgokat így tuti örülnék még ha a babám is ékszert kapna.

de örülnék mindennek, pl vallásos gyerekkönyveknek vagy egy igazán szép bibliának.

2011. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi megkérdeztük a szülőket, hogy mit szeretnének az 1 éves kislányuknak.Azt mondták, hogy játékot kérnek, azon belül mi választunk.

Mi egy nagyon szép kis babakocsit vettünk hozzá egy játékbabát.

2011. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egy évesnek én keresztelöre egy összeget adnák,mivel a szülök tudják mire van szükség és megveszik,vagy esetleg megérdezheted is a szülöket és akkor nem veszel olyat ami már van.Pl.nekünk 3 darab zenélö zongoránk van,gondolhatod azért a harmadiknak már nem nagyon örvendtünk...A kisfiunak valami játékos fejlesztöt vennék,gondolom most indul suliba,valamit ami segiti otthon is pl. a számolásban,vagy már örülnek a könyvnek is ebben a korban,több féle könyvek kaphatók ennek a korosztálynak amik hasznosak.
2011. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg legyen könyv mind a 2 gyereknek, természetesen a korának megfelelő, csak a pénztárcátok szab határt, hiszen nagyon jó kis gyereklexikonok, stb-k vannak.
2011. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha vallásos család, akkor képes biblia gyerekeknek.
2011. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amire szüksége van a gyereknek én mindig megkérdezem mi az a nagyobb dolog ami kell és ennyi.Nem vagyok ékszer párti minek vegyek aranyat 1 évesnek??Tudom ez a szokás de nálam nem.
2011. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pénzt, vagy ékszert szokás adni kizárólag keresztelőre. És csak a pénztárca szab határt.
2011. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!