Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szülés utáni 6 hetes vizsgál...

A szülés utáni 6 hetes vizsgálaton mit vizsgálnak? Az baj ha úgy megyek, hogy még nem múlt el teljesen a menstruációm?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 08:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Császáros voltam, ha ennek van jelentősége.
2011. aug. 15. 08:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Megtapogatja a méhedet, hogy visszahúzódott-e teljesen.

Nekem csinált hüvelyi uh-t, bár ezt nem mindenhol szokás.

Rákszűrést is csinált

Meg a jövőbeli fogamzásgátlásról beszéltünk.

2011. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kismedencei szerveket vizsgálják, méhnyakat megnézik, méhet, hogy visszaállt-e az eredeti állapot.

Nekem sem múlt el teljesen a vérzésem a 6 hetes vizsgálatra, én telefonáltam is a dokimnak, hogy menjek-e így is, de azt mondta, hogy mindenképpen menjek. Megnézett ultrahanggal is, hogy miért tart még mindig a vérzés. Kiderült, hogy nem vált le rendesen a méhnyálkahártyám, így gyógyszer segítségével kellett leválasztani. Szerencsére sikerült, különben műtét lett volna belőle.

2011. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem múlt el 6 hétre és engem csak ultrahanggal vizsgáltak.És persze megbeszéltük a fogamzásgátlást.
2011. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hat hetes vizsgálatra úgy mentem, hogy már megjött a mensim. Én is hívtam a dokit, hogy menjek-e és mondta, hogy mindenképpen. És azt is megállapítottuk, hogy nem tartozom azon szerencsések közé, akik nem menstruálnak, amíg szoptatnak.
2011. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!