Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveget, cumit mosogatógépbe?

Cumisüveget, cumit mosogatógépbe?

Figyelt kérdés
Mossa valaki a babája cumisüvegét, cumiját mosogatógépbe? Mennyi idősét? Milyen mosogatószerrel?
2011. aug. 15. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy éves koruk után raktam csak az üvegeiket a gépbe. Tablettát használok. A cumit nem tettem bele sosem.
2011. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint a cumisüveg cumijára gondolok.
2011. aug. 15. 11:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen,10 hónapos kora óta minden dolgát(evéshez valót) csak abban mosoga(tta)tok.Lidl-ben szoktam venni a tabit hozzá.Miért kérdezted,furának tartod?
2011. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, csak nemrég vettünk mosogatógépet, nincs tapasztalatom vele kapcsolatban. 1 évesek a fiaim, eddig mosogattam benne a cuccukat, de nemrég hallottam hogy valaki nem bírja és kiüti amit azzal mosnak. Nincs bajuk a kicsiknek. Ezért érdekel hogy mossátok e benne, és hogy mivel az ő dolgaikat.
2011. aug. 15. 11:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha lenne tőle bajuk, akkor már kimutatkozott volna, ugye?
2011. aug. 15. 12:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Az mit jelent,hogy kiüti?Nálunk még semmi baj nem lett belőle annyi,hogy külön mosom az ő cuccait a mi mosatlanunktól(van mikor nem).Milyen bajra gondolsz?
2011. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tablettát használunk.

A fiam 5 hónapos kora óta kúszik, kb akkor kezdtük a hozzátáplálást is, minden szöszt a szájába vett. Még fél éves korig kifőzögettem a dolgait, utána nem, ment a mosogatógépbe. Én nem tudok 60 fokos vízben mosogatni, ellenben a gép igen...

A fiamnak semmi baja, most másfél éves.

2011. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A száját ütötte ki. Biztosan valami összetevőre allergiásak az ilyen emberek. Mindenesetre a fiúknak és a lányomnak sincs ilyen baja, akkor már nem is lesz.

Remélem.

Milyen tabletták, vagy szert használtok bele? Bevált? És öblítőt? Nagyon analfabéta vagyok ebben még.

2011. aug. 15. 12:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mindent a LIDL-ben veszek hozzá(öblítőt,sót,tabl.) olcsó és nekünk nagyon bevált!A tabi az azt hiszem 3 fázisú.Nem tudom mitől lett olyan a szájuk de a gép leöblíti a mosogatószer maradékot tiszta vízzel.V.színű véletlen egybeesés lehet nem?Akkor is így jártak volna ha az anyukájuk kézzel mosogat ráadásul az fele olyan forró vízben tesszük el sem pusztít olyan baktériumokat mint a gépi mosogatás!
2011. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is abba mosogatom neki minden evőeszközét,de a cumisüveg,cumiját,a tanulópohár tetejét nem mertem én sem beletenni,azt elmostam este,és kifőztem.Reggel újra összeraktam és ennyi.hozzáteszem én mindig együtt mosogattam a többi edénnyel.

mi is mindent a lydl-be veszünk hozzá.

2011. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!