Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám lekötni kéthetes...

Mivel tudnám lekötni kéthetes fiam figyelmét, amikor a nappali evések között nem akar aludni? Szopi után megnézem a pelust, és aztán mit tegyek? Tornáztassam? De teli pocakkal? Nálatok mi vált be?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi átvittük másik szobába, leraktuk és hagytuk had nézelődjön, ez nagyon bejött a mi babánknak. Szerette még ha énekeltem neki, meséltem, vagy csak egyszerűen mondtam, h mit csinálok. Ez volt a legjobb, mert még mind a mai napig elmesélem neki, h mit fogunk csinálni, ami egyben egy terv is, nekem is jó, meg neki is. Tudom furcsán hangzik, de érti mi történik vele. Ha nagyon nincs ötleted, akkor tudom ajánlani Deákné B. Katalin Anya taníts engem című könyvét, nem túl drága, és sok jó ötlet van benne, milyen korban mit érdemes csinálni a babával, ami fejleszti is, és jó játék is neki. 3 hós baba anyukája
2009. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyszerűen hagytam. feküdtünk, nézelődött, már szegény amennyit látott ekkora korában. simogattam, fogtam a kezét. általában max egy órát volt ébren az enyém.
2009. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én beteszem a kiságyba, bekapcsolom a zenélő körforgót, s azt elnézegeti pár percig, utánna jön a sírás rívás, akkor felveszem vállra, s nézelődik, majd ismét kiságy, majd ismét ölbe, s jön megint az etetés. Nálunk így megy az elejétől fogva, az éjszakát átalussza, de nappal semmit. 6 hetes. Most veszünk neki egy hintát, hátha abban ellesz.
2009. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-en korbeviszem a lakasban, magyarazok neki

-leviszem setalni

-van egy narancs-bordó faliszonyegunk, azt majd' feloraig el tudja nezni, en ugy hivom "faliszonyegmagia"

-pocira rakom, es csak pihizunk ("pocakmagia")

- csak siman a kezemben van (egyre nehezebb)


a pihiszek meg a forgó (az enyemet egy honaposan kezdte el erdekelni), jatekszonyeg (azt is 1 honapostol, meg a pihiszek is), majd jol fognak jonni :))

2009. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2009. ápr. 14. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!