Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem be egy éves...

Mivel kenjem be egy éves fogzo babám tarjagos piros fenekét?

Figyelt kérdés
nagyon csipi neki minden, már probáltam a sudocremet, aloe vera sprayt, sima babakenöcsöt, neogranormont, még diszno zsirt is, sima vizet, csap alá, szellöztetést, már nem tudom mit tegyek, nagyon fáj neki.. jön a foga elég nehezn bujik ki a 12. foga alul és napok ota higabb a kaki, pedig étkezésére is odafigyelek. mit tegyek? sürgös..
2011. aug. 16. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit az orvos mond.
2011. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszertárba mentünk ezzel a problémával -gyorsabb megoldás, és van készen is sebes popsira való speckó kenőcs. És persze szellőztettük, törlőkendő helyett kamillát használtunk.
2011. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is elvittem dokihoz kisfiamat, és egy speciális ecsetelőt adott, amit csak receptre lehet kapni. Szóval megmutatnám dokinak!
2011. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt és kérj tanácsot!!
2011. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki írt fel kenőcsöt meg ecsetelőt,nagyon durván piros fenékre.
2011. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is dokihoz vittem és kamillával kelet törögetnem minden egyes pelus után.3 napig óránként kellett pelust cserélni (kivéve éjjel)sok pelus elment de az ő érdekébe mindent.Mi is hajlamosak voltunk inden egyes fognál hasmenés(bűzös,-nyálkás)és tűzpiros folt sőt még hólyagok is lettek.Aztán jött a doki,kamillás borogatás meg gyógyszertári kenőcs sárga színe van jó sűrű azóta csak azzal kenem neki mióta a 4-5 foga kijöt és ezt írták fel.Holott én is hol sudocremet hol Neogranormont használtam.Ennyit érnek ezek szerint.Így meg 2 hónapig elég és 800ft.:)))jobbulást
2011. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!