Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM baba bónusz programja...

A DM baba bónusz programja mit takar?

Figyelt kérdés
olvastam az előbb az ÁSZF-et, de mit takar ez a gyakorlatban?
2011. aug. 17. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyermeked 2 éves koráig különböző kedvezményes kuponokat kapsz, amiket beválthatsz.

Fél évente kapsz kuponfüzetet, amiben baba-mama termékeket kapsz olcsóbban, akár 1 Ft-ért is.

Ha nagy összegekben vásárolsz, akkor kaphatsz plusz kuponokat, amiben végösszegi kedvezmény van.

2011. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi mindig is a rossmannaba jártunk,aztán beléptünk a dm babaónuszába,de sokáig nem is használtuk stb.Majd gondoltam jó volna beváltani a 15%-os kupont.Elmentem vettem 104db-os liberot,tápszert,egy csomó bébikaját,cumikat stb.Fizettem volna 8500 Ft-ot,de csak 6ezer valamennyit fizettem.Hozzáteszem a pelenka volt alapból 5000 ft a polcon.De beváltottam a 15%-os plusz 25%-ot levettek még a pelenkáról.Azóta sem járok a rossmannba:D


Ott 1500 Ft után kapsz 1 pontot.abból ha összegyűlik 15 db akkor 15% kedvezmény jár.Ennyi.Mindenki döntse el maga ez alapján,hogy melyikkel járhat jobban.

2011. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Regisztracio alkalmaval mar kapsz az uzletben egy -15% kedvezmenyre jogosito bont. Majd kuponokat kuldenek, amiket bevalthatsz az uzletben.

En is a Rossmann helyett mar dm-ben vasarolok. Regebben meg jobb volt a R, amikor 1000 Ft-onkent adtak matricat.

Pelenkat kuponnal egyutt a dm-ben lehet legolcsobban vasarolni.

2011. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valamelyik nap bemegyek. És akkor vigyem az anyakönyvi kivonatát, igaz?
2011. aug. 18. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

A netrol ki tudod nyomtatni a jelentkezesi lapot, igy nem kell az uzletben bajlodni a kitoltessel.

Jo a TB kartya, vagy a lakcim kartya is.

2011. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!