Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi ido utan kezdett...

Kinek mennyi ido utan kezdett el hasznalni a borostyanlanc? Akinek persze hasznalt.

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom, h nem illik visszakérdezni, de megkérdezhetném, h mire való?
2011. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

fogzásra, nekünk nem tudom pontosan h mennyi idő után de kb 2 hónap után kevésbé nyűglődött. nem 8x keltünk fel éjjel csak 3-4x nálunk sajnos eléggé megviseli a pici lányt.

de nem biztos h a lánc miatt maradt abba, nem tudom :/

2011. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg is nyugtatja a babàt ès jò fogzàskor is. Alig aludt a lànykàm, kapott làncot, kicsit javult a helyzet. Most fogzik, 2 nap nem volt rajta a lànc, nyûgös volt. Ràtettem, szèp napunk volt :) de szerintem az idô, frontok, ezer màs dolog is hat a babákra. Èn hiszek benne, mi hasznàljuk. Tanàcsos folyò víy alà tartani 1 percre hogy a kicsirôl "levett negatív energiàkat" kimosd ahogy ezt màs köveknèl is tanàcsos... Rajta volt ez a leíràsàn amit kaptam a lánc mellè.
2011. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi!
2011. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, mert a fiaimnak már rég a nyakában volt, mikor jöttek a fogaik.

Egyik fél évesen kapta és 11 hósan jött az első foga.

Másik 3 hósan kapta és 7 hósan jött az első foga.

Egyik gyereket sem viselte meg a fogzás, soha semmi bajuk nem volt, se hőemelkedés, se nem evés, nem alvás, stb...

Hogy ez a nyaklánc nélkül hogy lett volna, nem tudom. Minden esetre én szeretem, nekem is van, pedig nem fogzok:)

2011. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék visszakérdezni, de megirnátok, hogy hol lehet kapni? És alváskor leveszitek azért?
2011. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2 nap után érezhetően nyugodtabb volt, 1 hét után már nem kelt fel éjszaka!
2011. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
www.borostyanlanc.hu
2011. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


én itt vettem mindig:) a gyerekeknek is, már a nagyobb méretet kellett vennem múltkor, meg magamnak is.

Gyorsak, korrektek és ha valami probléma van, cserélnek ingyen. Én bátran merem ajánlani őket.


Igen, éjjelre leveszem róluk, ajánlatos is.

2011. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!