Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörnyű dolog történt, nem...

Szörnyű dolog történt, nem tudok elszámolni a lelkiismeretemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éves fiam az etetőszékben ült.Ma már sokat rosszalkodott,nagyon eleven amúgy is.Kiborultam,de nem csináltam semmit,tartottam magam.Majd adtam volna be neki a vitaminokat (fecskendős adagolóval),mikor elkezdett szórakozni,összezárta a száját,nem bírtam neki beadni a szirupot.Türtem,türtem de csak nem akarta.Úgy felhúztam magam h mérgembe elhajítottam a fecskendöt,az visszapattant a falról és egy kék foltot és egy piros csíkot képezett fiam arcán.Nem sírt,nevetett.

Azon gondolkodom elviszem orvoshoz,nézze meg.

Megértem ha lehurrogtok,megérdemlem.Soha nem tudnám bántani a fiam,imádom,ő az életem értelme.De ki borult a bili.És most itt bőgök mint egy hülye gyerek.


2011. aug. 22. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az vesse rád az első követ akinél mág sosem szakadt el a cérna! Nem vagy robot, te is elfáradhatsz,kiborulhatsz! Nem a gyerekhez dobtad a fecsit, az, hogy visszapattant egy véletlen! Nem akartad bántani csak így adtad ki a gőzt! Ne sírj ezen hisz még a fiad is jól szórakozott rajta! :)
2011. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hurroglak le. Sokszor vagyunk fáradtabbak, vagy kevésbé türelmesek. egyáltalán nem könnyű mindig minden n helyzetben türelmesnek lenni és jó kedvűnek.Van, hogy nálam is elszakad a cérna, sosem bántom a gyereket-pedig néha legalább a falba tudnám verni a fejem. Szerintem ne sírj! Inkább ha elaszik, kicsit pihenj le te is!
2011. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Baxxus,még jó,hogy nem a szemét...De ki gondolná,hogy pont elkapja.Maximálisan megértelek,én sokszor már azon gondolkodom,hogy nem a gyerkőcöt kéne.;) Vicc volt...
2011. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,én meg már valami tényleg szörnyű dologra gondoltam :D

Nyugi,mindenkinek vannak ilyen napjai.De ha a fiad nem sírt,hanem nevetett továbbra is,akkor csak nem történt olyan nagy gond.

Hidd el,Ő erre nem is fog emlékezni.

Próbálj meg egy picit pihenni,lehet,hogy az volt a gond,hogy fáradt voltál.

2011. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mármint orvoshoz vinni????


lehet rám

férne egy pszichológus......

2011. aug. 22. 12:18
 6/19 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyesmi, tényleg nem lehet az ember a nap 24 órájában mindig türelmes és nem bírhat mindent. Nekem még "csak" 4 hónapos a babám, alapvetően aranyos, nyugodt, de vannak napok, amikor nem lehet vele semmit csinálni, és amikor már leszakad a hátam, ő meg csak ordít, ha le merem tenni...hát volt már, hogy úgy mentem el wc-re, hogy akkorát csattant utánam az ajtó, hogy ihaj. Na ettől persze még meg is ijedt. :S Utána gyors arc mosás, és folyt. köv.

Szerintem sem lett semmi maradandó baja, ha alszik, akkor te is pihenj egyet, ahogy fentebb javasolták.

2011. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tegnap, kanalasat evett, és állandóan ő akar kanalazni, de még nem tud. Csak felbosszant, tövig lenyomja a kanalat, én meg küzdök, hogy fejezze már be.

Tegnap felidegeltem magam, és mondtam, jól van, akkor játszál vele, nem érdekel, megint nem eszünk... Na úgy megörült, hogy erőből bedugta a kanalat, és persze megütötte a szájpadlását. Én is kivoltam először. Aztán átgondoltam, mindenhol történnek ilyen balesetek, ahol nem, ott mellébeszélnek. És bizony tényleg nehéz néha egy örökmozgóval.

Ha nagyon csúnya, vidd el dokihoz, hogy megnyugodj.

2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az idegeim hasonlóan állnak mint a tied!15 hós a fiam,kőkeményen benne vagyunk a szeparációs szorongásba,hisztikorszakba,éjszaka kel többször is pedig 6 hós kora óta átaludta az éjszakákat,mivel rosszul alszik ezért az egész napja tiszta nyűg,semmi nem jó neki,semmit nemtudom mellette megcsinálni úgyhogy tegnap már én is kiabáltam vele!Utánna meg bőgtem mint egy szaros gyerek,hogy hogy lehetek ilyen sz@r annya,hogy kiabálok a fiammal!Úgyhogy bekaptam egy fél sanaxot!

Nemtudom...csak én látok nyugodt,vidám,mosolygós babákat,anyukákat utcán,játszótéren????Kezdem azt hinni,hogy vmit nagyon rosszul csinálok!

Neharagudj de kijött belőllem,szóval nem vagy egyedül!

Kitartás!

2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de örülök soraidnak, azt hittem csak én vagyok idegbeteg (nem a szó szoros értelmében).
2011. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ez egy véletlen, nem neki szántad, persze, ki lehet borulni, egy anya is ember és vannak érzelmei.


Bár nem értem, vasból volt az az adagoló, hogy a falról visszapattanva nyomot hagyott a gyereken?? A falat nem szedte le?

2011. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!