Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ételallergia pöttyök hogy...

Ételallergia pöttyök hogy néznek ki, hol jönnek ki és mikor?

Figyelt kérdés
Kisfiam mellkasán apró halvány piros pöttyök jelentek meg. Ételallergia lenne (tegnap spenótot ettünk) vagy lehet a melegtől? A meleg kiütést sem tudom, hogy hogy néz ki és hol jön ki :(
2011. aug. 23. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
meleg kiütés nálunk nyakon,mellkason,popsin jelent meg,ebben a sorrendben.pici pöttyök,amik lemosásra,fürdetésre elmúlnak.ételallergiás pöttyök nálunk az arcán jött ki.próbáld ki,hogy nem adsz neki spenótot 2 hétig,aztán ha kap és megint kijön,lehet attól van.
2011. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk tejtől lett allergiás kiütése. előbb a füle mögött, arcán, aztán a nyakán, mellkasán, hátán.


úgy tudom a spenótban van valami, ami okozhat gondot (védéné mondta, hogy amiatt csak heti 1x adjak.) Nem tejjel készítetted, ugye?

2011. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, HIPP-es bébiétel volt, spenót burgonyával. Nem akartam pepecselni vele, hátha meg sem eszi, akkor feleslegesen "robbantom" fel a konyhát. Szerette nagyon, már elmúltak a pöttyök róla, lehet, hogy a melegtől volt.
2011. aug. 25. 08:34
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor lehet, hogy csak melegkiütés.

nálunk az ételtől 3 napig volt csupa pöttyös, és nagyon rossz volt a hangulata, nyűgös volt, fáradékony, sírós. pedig amúgy nem ilyen.

2011. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!