Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NUK tanulópoharat használó...

NUK tanulópoharat használó anyukák, a záró fedelet bele kell tenni a pohárba?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen tanulópoharat vettem a fiamnak. Van benne egy kék műanyag (a honlapjukon záró "tányér"-nak írták) szelep(?) szerűség. Ha ezt is bele teszem akkor semmi nem jön az üvegből. Még nekem sem. Próbáltam mind a két oldalával de csak 1 féle képpen lehet összecsavarni. Ha nem teszem bele akkor nagyon folyik. Az Avent-os pohárhoz is van ilyen, de az puha és ha bent van akkor is jön a víz belőle. Ti bele teszitek?


2011. aug. 24. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, az a zarokupak, az arra szolgal, hogy, ne omoljon ki, ha viszed. de ne vedd rosszondulatunak a megjegyzest, es nemis bantasnak szanom, de eddig nemvolt cumisuvegetek? mermint ha szopizott akkor alairom,es bocsi. ez ta tanulo cumi 2, van egy masik fele az cseppmentes. az aventesven van egy szilikonszelep, az cseppmentes szepepe, a nuknak csak akkor jon ha szivja, first Choise ez is [link]
2011. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Persze használtunk cumisüveget de azokhoz nem volt zárókupak-nem is okozott problémát!:) Az Aventesnél is egyértelmű volt. Ez az első NUK-os üvegünk és meglepett. 6+ -os ez is és én nem tudtam,de nem is volt ráírva, hogy ez a "6+ haladó".:)De a lényeget megtudtam, tehát csak akkor kell beteni ha utazunk-ezért nem jött belőle semmi! Köszi!:)
2011. aug. 24. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
elso vagyok, orulok hogy mostmar erted:0 szoval ebbol a tanulo dologbol 2 fele van, ami neked van olyanbol az en fiam se tud inni, pedig 10hos, tulsagosan folyik, de a masik amit belinkeltem, az szuper jo.
2011. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekünk "beválni látszik" ezzel a fejjel, mostanra elég ügyesen iszik belőle-így kupak nélkül ;) :))!
2011. aug. 24. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is ilyen tanuló poharunk van. Lehet venni hozzá olyan szilikon csőrt külön ami még a nem folyós fajta, hanem amiből szívni kell. A Brendonban és a Tescoban is lehet hozzá kapni. Felesleges azért másik poharat venni. Elég a szilikon csőrt kicserélni rajta. 600Ft körül van egy. :)
2011. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!