Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babát lehet kengurub...

2 hónapos babát lehet kenguruba rakni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
A fektethetöben igen,a másikban 4 hónaposan.
2009. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Befele nézős.
2009. ápr. 17. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem attol fugg, hogy a kengurut mennyi idotol ajanljak. Ha ujonnan vettetek, nezd meg biztosan ra van irva.

Ha kaptad hasznaltan, akkor vidd el egy bababoltba, es megmondjak remelhetoleg, hogy a tiedbe lehet e mar rakni a babat.

Amugy mit jelent az, hogy fektethetos???

2009. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekünk Cybes I.go-nk van nagggggyon szuper és azt 4 hós kortól ajánlják h függőlegesen befelé nézve,majd 6 hótól kifelé nézve is lehet!! hós lkaorig pedig fektetve kell benne hordani a babát a gerince végett,mert még gyenge!Szerintem ez minden más kengurura igaz!Kérdés az h a Tiedet lehet e fektetve hordani,csatlakoztatni!
2009. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Csak annyit tedd bele, amennyit feltétlenül muszáj, mert ennyi idős babát még nemigen szabadna beletenni.

Kifelé hordozni pedig semennyi idős babát nem ajánlatos, mert rosszat tesz a gerincének.


[link]

2009. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Fektetni nem lehet.Beletettem és úgy láttam jól érzi magát benne,és meg is nyugszik benne,de nem akarom hogy a gerincét terhelje.Meg kérdeztem múltkor a védőnőt és azt mondta hogy már tehetem,de nme vagyok benne biztos hogy tényleg tehetem-e,azért kérdeztem.

2009. ápr. 17. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Idióta egy védőnőd van...
2009. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fektethetös mit jelent? vedd szo szerint.Ugyan azt több féle képpen lehet beállitani,itt az ár a lényeg,kb.20000 forint,de láttam drágábbat is.

Befele vagy kifele néz,egyikbe sem ajánlatos beletenni,az ülés miatt és az nem tesz jót a gerincnek.

ELSŐ válaszoló.

2009. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk újszülött kortól használható van, eddig 1x volt benne 5 hetesen kb. fél órát.

A fiamnál is használtunk ilyet az elejétől fogva, nem derült ki, hogy baja lenne, pedig 9 éves.

2009. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És az újszülött kortól használható az milyen,hogy néz ki,vagy hogy van benne a baba?
2009. ápr. 17. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!