Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik ölben ringatva altatták...

Akik ölben ringatva altatták babájukat, azoknak mikor és hogyan szokott le erről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor elegem lett belőle, és közöltem hogy ennyi volt. Aztán mellékucorodtam, fogtam a kezecskéjét. Reklamált is az első napokban, de mondtam hogy szorri, eddig tartott a derekam.
2011. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 8,5 honapos koráig cicin aludtr el, és közben ringattam, mikor már nem kellett a cici, tápszert kapott aztán cumit és ugy ringattam ülve, egy hét után cmui után feszitette meg magát ekkor betettem a kiságyban, elaludt. most 13 honapos és fürdés után csak leteszem néha be se kell menni elalszik egyedül is.
2011. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától ringattam, úgy hogy én ültem közbe, ezért annyira nem volt megterhelő, 13 hónapos koráig. ő nem igényelte már, egyszerúűen megfeszítette magát, és egyedül elalszik az ágyban. Engem nem zavart, mert 2,3perc alatt elaludt. most már látom, hogy álmos, vagy este fürdés után beteszem az ágyába, és szépen elalszik, van hogy beviszi a könyvét, még "olvasgat", és úgy alszik el.15 hónapos múlt.
2011. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 hónapig cicin, utána kb 1 hónapig a cumisüvegen, utána ringattam 1,5 éves koráig, aztán már nem bírtam, mert nagy volt a pocakom a kistesóval - melléfeküdtem, úgy aludt el, ez volt kb 2 éves koráig, azóta betakarom, jó éjszakát, kijövök, elalszik egymaga.
2011. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én ülve ringattam egyébként
2011. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos volt amikor azért üvöltött, hogy tegyem már le, cumi a szájába, pelenka a kezébe és 10 perc múlva aludt.
2011. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magától, szinte egyik napról a másikra.

Addig ölben - ülve - ringattam. Majd egyszer csak fogta magát, és lefeküdt mellém az ágyra.

Most ismét ölben kezdődik az alvás, de a mese miatt. Aztán ha elég volt, szintén ledől az ágyra és alszik.

Ezután teszem át a kiságyba. (17 hós)

2011. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsöff85 ***** válasza:
Hogy itt mindenki milyen szerencsés :D
2017. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!