Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire lesz szükségünk télen,...

Mire lesz szükségünk télen, esetleg valami speciális dolog?

Figyelt kérdés

Apósom felesége, nem is tudom mostohaanyósom (:D) mondta, hogy írjuk majd össze mire lesz szükségünk Lillának télre. Most 4,5 hónapos, van a családban egy egy évvel idősebb és egy két évvel idősebb gyerkőc, szóval elég sok rucit örökölt és most bátyámék is hoztak neki Angliából, azok között még nem is tudjuk mik vannak, mert csak 16-án hozzák el anyuék. Rugik, body-k vannak rendesen, néhány kesztyű, sapi is. Anyukám most köt egy jó vastag téli takarót a hidegben való sétákra. Van néhány kötött pulcsi is.

Van valami speciális dolog, amire késő ősszel télen szükség lesz a csöppségnek? Akkor már jó eséllyel ücsörögni fog a babakocsiban, hiszen október végén 22-én lesz 6 hónapos. Első baba, úgyhogy nem vagyok annyira otthon az ilyesmiben, hátha van olyasmi, ami nekem eszembe sem jutna. :)


2011. szept. 6. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

overzsák v. bundazsák


fülvédős sapka


ilyesmik.

2011. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

No igen, nemsokára tutira jobban ki akar majd látni és megemelitek neki a támlát.

Overál v overálzsák v bundazsák kelleni fog, vagy ha a babakocsira van lábzsák, akkor is több rétegben alá kell majd öltöztetni a kicsit, hiszen ő csak ücsörögni fog, míg ti mozogtok. 6 hósan már bele is rakhatod majd a hóba hancúrozni, úgyhogy jól jöhet egy full overál+téli lábbeli.

A sapka legyen fülvédős és jól takarja a homlokot.

A száj elé ne kössetek sálat (a sálat amúgy is utálják általában, én nem is tudtam használni velük).

Nekünk elég fapados volt a babkocsink, ezért én alájuk is terítettem egy polárplédet.

Kelleni fog: néhány kardigán vagy pulcsi (különböző vastagságú, esetleg mellény is jól jöhet), hosszúújjú póló, bodyk, rugik, harisnyák (ebből én a lábfej nélkülit szerettem, mert sokkal tovább tudták hordani, persze zoknikat kellett hozzá venni). Otthonra jól jön majd valami szilikontalpú vagy egyéb csúszásmentes talpú zokinféle/liliputi jellegű cipi.

2011. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!