Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják ugy a szülök,...

Miért gondolják ugy a szülök, hogy egy fiunak is kell fülbevaló, ha egy is? Három hónaposan?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert idióták, már bocsi!
2009. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

irány a 80as évek:)) nagyon gáz.

szegényke.

2009. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm kisfiának is pici korában rakattak..nekem nem tetszik, szerintem kicsit visszataszító.
2009. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek. Kiváncsi lennék a szüleire. Én azt sem éretem ,hogy minek egy pár hónapos babának arany karkötő. Ilyet is láttam.
2009. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Ez még divat? Én egyenlőre a 4 hónapos kislányomat is megkíméltem a fülbelövéstől, nem értem egy fiúnak miért kellene!
2009. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
űber gáz
2009. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mert bolondok!! a kisfiam ovistársának is van-4éves,és iszonyúan gusztustalan ráadásul a fiam sem érti a szitut. Ismerek olyan lányt akinek van "fülbevalólyuka" és utálja a szüleit emiatt,mert ő sosem lövette volna ki magának. Így hát a lányomnak én sem fogom,csak ha majd ő szeretné igazán. De ez a fiú ügy katasztrófa szerintem. Szegény gyerek...
2009. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik felnőttön sem,nem hogy csecsemőn.Nekem a dokim monta,amikor a lányomnak kérdeztük,hogy lehet-e a korházban,hogy voltak olyan szülők,akik a 2 napos kisfiuknak raktak fülbevalót a fülébe :-o
2009. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem is három hónaposan túlzás még, de 6 éves kortól felfelé szerintem már nem gáz.

Gondoljatok bele régen csak mobiltelefonja is 14-18 éves korosztálynak volt most pedig mindenkinek. Már 4-5 éves gyerekeknek is vesznek.

Szóval szerintem 6 éves kortól fölfele már 'had döntse el a gyerek h. mit akar'!

2009. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!