Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coletto Jungle vagy Baby...

Coletto Jungle vagy Baby Design Bambi etetőszék?

Figyelt kérdés

A kettő majdnem ugyanaz, melyiket választanátok? Aki használja esetleg valamelyiket, szereti?


Coletto:

[link]


Baby Design:

[link]


2011. szept. 8. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Baby Design Pepe van, meg vagyok vele elégedve. Amiket linkeltél szerintem azért jók, mert van benne az a szűkítő, ami nekem a Pepéből hiányzik, én mindig egy vékony párnát tettem bele. Szerintem nyugodtan megveheted bármelyiket. (A babakocsink Coletto márkájú, azzal is meg vagyok elégedve.)
2011. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok különbség van a kettő között. Én a Baby Designt venném meg, mert annak egyben dönthető az ülő része,a Colettónak csak a támlája. Szerintem az egyben dönthető kényelmesebb lehet, vagy csak nekem szimpatikusabb. A Colettónál nekem nem volt egyértelmű, hogy levehető-e teljesen mindkét tálca, a másodiknál konkrétan írták. Kinek mi a fontos, de a leglényegesebb követelményeket mindkettő tudja.
2011. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Akkor pont az a jobb, ahol egyben lehet dönteni? Én azt hittem, hogy nem... A tálca jó érv! Köszi!

2011. szept. 10. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyiket se! Márkátlan szarok. Valami értelmesebbet válassz pl. Chicco Polly.
2011. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

13:31

Azt nem tudom, hogy melyik támlás a jobb, csak laikus szemmel gondolom, hogy az egyben dönthető kényelmesebb a babának(jobb ránézni ha meg van döntve). A tálca meg akkor jó ha teljesen levehető mindkettő, mert (még ha hól ki is lehet fordítani) aggat ha odatolod a saját asztalodhoz.

Nekünk egyébként amit az előttem író említett Chicco Polly Magic-ünk van. Tényleg szuper, na az mindent tud,de akciósan is ezekhez egy 10000.-kell hozzátenni(mert használhatod pihenőszékként, meg játékokat adnak hozzá, O+ -tól jó stb).Nagyon szeretem, de ha csak etetőszék kell nem biztos, hogy a legjobb választás. Mondjuk nekem "szerelem volt első látásra", és tényleg ez tudott mindent amit szerettem volna.Ez az amiről beszélünk:

[link]

2011. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megnéztem azt amit írtatok, és hát nagyon tetszik! Az a baj, hogy ennyit nem tudok rá szánni. Most elkezdtem nézegetni használtan, hátha kifogok egy jót.


Inkább vennétek használtan egy ilyet, mint újonnan olyat, amit linkeltem?


A Peg perego Prima Pappa is jó? Abból nagyon sok van használtan, de nem tudom, hogy milyen lehet...

2011. szept. 10. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én is néztem a Chicco-t és társait, de aztán úgy döntöttem, hogy nem fogok kiadni ennyi pénzt egy etetőszékért. A Baby Design-t másfél éve használom, úgy néz ki, mint az új, a huzata sem szakadt ki, nem kopott meg. Azt neked kell tudni, hogy mire akarod használni, etetőszéknek csak, vagy pihenőszéknek is, stb. Én azt a pénzt, amit az etetőszéken megspóroltam, inkább egy normális gyerekülésre költöttem. Egyébként az etetőszéket fél éves korától használom, most 21 hónapos a fiam és most már inkább a kis székén ücsörög, mint az etetőszékben, amikor eszik.
2011. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

13:31

A Prima Pappak is nagyon jók, de azoknak csak a felső tálcáját lehet levenni (legalábbis ezt írja a tájékoztató).

A kérdés ahogy az előttem szóló is írta (és már én is) az, hogy mire szeretnéd használni, és meddig.

A kérdésre válaszolva én inkább megvenném használtan, de én sajna nem találtam, ezeket a székeket (mivel teljesen odatolható az asztalhoz) sokáig ki lehet használni.

A fiamnak nincs pihenőszéke, de jövőre tevezzük a kistesót így mi ezt a részét is ki tudjuk (majd) használni. Szóval te tudod milyet szeretnél, mint már írtam a Baby Design is nagyon jónak tűnik.

2011. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A Coletto JUNGLE egy felső kategóriás etetőszék, míg a Baby Design Bambi etetőszék egy középkategóriás etetőszék. A kettőt össze lehet ugyan hasonlítani, de nem egy lapon!


Tulajdonképpen, az üléssel csak egybedönthető háttámlával sincsen semmi gond, de azért az üléstől külön dönthető háttámla az azért egy fokkal magasabb kategória. (Ellenben az itt beíró válaszadó, arról győzköd, hogy az egybedönthető ülés az jobb. Csak gondolj arra, hogy egy autóban mi a kényelmesebb: ha az ülőfelületet csak egyben tudod a háttámlával dönteni, vagy külön is tudod dönteni a háttámlát?) Ráadásul a Coletto -ban egy bársonyos plüss ülésbetét van. Ezeknél az etetőszékeknél mindkét tálca levehető, tehát nincsen szükség a sugalló megjegyzésre, hogy a Coletto etetőszéknél nem egyértelmű.


Én azt javaslom, hogy csak személyes megtekintés után vásároljon mindenki, mert itt van egy jó pár félreértelmezhető beírás!

2012. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi volt ebben a félreértelmezhető?


Szerinted ez győzködés? :

"Szerintem az egyben dönthető kényelmesebb lehet, vagy csak nekem szimpatikusabb."

"Azt nem tudom, hogy melyik támlás a jobb, csak laikus szemmel gondolom, hogy az egyben dönthető kényelmesebb a babának(jobb ránézni ha meg van döntve). "


És őszintén ,neked a leírás alapján egyértelmű volt, hogy a Colettonál levehető mindkét tálca? Tehát ez nem egy "sugalló megjegyzés" volt, hanem tényleg nem egyértelmű! Rengeteg olyan szék van, ami ilyen árfekvésű és az alsó tálca bizony csak kifordítható!

Bocsi, a reagálás nem a véleményednek hanem a stílusodnak szólt!

A kérdés az volt, melyiket választanánk (mi/én)

2012. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!