Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van itt olyan sok...

Miért van itt olyan sok támadó jellemű ember? Mi a baj, miért nem lehet egy kérdést korrekten megválaszolni, vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyni?

Figyelt kérdés
Miért kell legorombítani valakit, csak mert nem tetszik a kérdés? Nem volna egyszerűbb szeretettel és figyelemmel fordulni mások felé?
2011. szept. 9. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Én azt teszem, csak néhány anyuka ellenzővel jár, olvas és ír, nem is érdekli igazán a válasz, ha nem tetszik neki...

A nem-tetszés kinyilvánítását nem kell támadásnak felfogni.

Nem vagyunk egyformák... Szerencsére :)

2011. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
De, teljesen igazad van! Sajnos sokan unatkoznak, és itt élik ki magukat. Ha nem lennénk érzékeny kismamák, nem is törődnénk velük:)! Így sem kéne...!
2011. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Valóban nagyon sok itt a feszült anyuka, aki a legkisebbre is ugrik, ami nem pászol neki. Szerintem is itt élik ki magukat.
2011. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A támadást TÉNYLEG támadásként értem, sokszor olyan válaszokat olvasok, amelyben lehülyézik, idiótázzák a kérdezőt, ami még nekem is fáj, pedig csak olvasok. Mintha máshol összeszedett stresszt akarna itt levezetni az illető. És ez nem segítség, pedig ide azért jön az ember kérdezni, nem?
2011. szept. 9. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg azért van ez az oldal, hogy választ kapj a kérdésedre, és pont. De szerintem mára már ez az oldal is egyfajta chat oldal lett. Pl. én is rendszeresen idejárok, hiába nincs mindig kérdésem. Olvasgatok, ha van véleményem hozzászólok. Ezt teszik a feszült anyukák is, akik sokszor csak arra mennek, hogy hergeljék a többi feszült anyát, és hogy vitát szítsanak. Mert ők attól érzik jól magukat. Bosszantó tud lenni, amikor az ember belefut egy ilyenb, dehát nem lehet ellene mit tenni. Nem kell belemenni a játékukba. Ismered a mondást: Okos enged, szamár szenved!
2011. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát igen. Én el vagyok képedve, mennyi itt a rosszindulatú fórumozó. Az előbb nyitottam egy teljesen átlagos kérdést, és csak lestem, mennyi rosszindulatú, primitív válasz jött.

Az ilyen embereket valahogy nem tudom megérteni, miért jó a másikba bele gázolni, és ítélkezni?


Teljesen igazad van, kedves kérdező!

2011. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát, azért minden nap vannak olyan kérdések, amiknél a legtöbb ember zsebében kinyílik a bicska.

Egyébiránt ha egy kérdésre sok, a kérdező véleményével ellentétes válasz érkezik, akkor lehet, hogy neki is el kellene gondolkodnia a dolgon.

2011. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ma már szinte sehol sincs olyan közösségi oldal, ahol nincsenek túlfűtött, vagy bunkó emberek. Velük nem kell foglalkozni. :)
2011. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Én sajnálom azokat akik a "negatív tábort" erősítik, mert az a véleményem, hogy őket annyiba semmibe veszik otthon, a férj, anyós, család, elmaradoztak a barátok, munkahelyi ismerősök stb és otthon van a gyerekkel egésznap és bekattan ettől és itt ha vitát szíthat fontosnak érzi magát, mert törődnek vele, és csak is vele, ő hatott másokra, felhergelt másokat, foglalkoznak a válaszával vagy kérdésével, és ez jól esik neki, jól esik az a figyelem amit itt bezsebelhet, és ez szánalmas :(. Én jó pár itteni anyukát elküldenék egy alapos önismereti tréningre vagy valami egyéb pszichológiai foglalkozásra. Boldog mama=boldog baba.
2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, visszaolvastam e válaszokat, erre látom, hogy valakinek nagyon a lábujjára léptem a kérdéssel, mert mindenkit lepontozott a bunkója... Hát pl. az ilyenekre vonatkozott a kérdés, sajnos mi sem maradtunk ki :-(
2012. febr. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!