Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tényleg árt a babának,...

Most tényleg árt a babának, ha hálózati áramról megy a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
:(
2011. szept. 11. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg az is árt neki,hogy levegőt vesz,mert beszívja csóró ezt a szennyezett levegőt :(((

Jajjjjj,komolyan agyrém,hogy már mindent kitalálnak!!!

Én már azt is hallottam,hogy tölthető aksit sem szabad beletenni,csak elemet

,mert az aksi árt!!!

Szerintem nem kell mindent elhinni,manapság egy kicsit túl van misztifikálva ez az egész gyereknevelés,ápolás...

2011. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen mindegy mi az energiaforrás, a készülékben uakkora feszültség, áram egyebek lesz, mivel azt a saját adaptere szabályozza. Azonban minden elektromos készüléknek van egy jellemzője, hogy mekkora az elektrommágneses szmog amit kibocsát, ez készülékenkénk változó és nem a betáplált energia forrásától függ. Van aki szerint az elektroszmog károsítja az immunrendszert. De ahogy az első írta, nincs ami ne károsítaná vki szerint (levegő, víz, bármi ami hozzáér), szóval kár aggódni. Ha indokolt a légzésfigyelő használata, akkor használjátok, mert életet menthet.
2011. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom h árt e,de én semmiképpen sem dugnék áramot egy pici baba alá/köré.
2011. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én bedugtam, használtam. Ha ANNYIRA kàros lenne nem engednèk a forgalmazàsàt! Van egy csomò szabvàny aminek meg kell feleniük. Inkàbb egy kis elektro szmog mint a bölcsô halàl. Èn az elsô 2-3 hònapban hasznàltam, megnyugtatott a tudat hogy van. Egy fokkal nyugodtabban aludtam.
2011. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

áram nem sok van a baba alatt ha hálózatról megy

mivel letranszformálja a készülék mire az érzékelőbe jut

szal nem a 220V megy bele hanem csak pár volt

attól meg nem fog elektroszomgot kapni

2011. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az alábbi cikkben ezt találtam.


[link]


" - Komoly veszélyforrások lehetnek a csecsemők ágyában használatos légzésfigyelők. Számtalan esetben mértem már 200 V/m feletti térerősséget, amit ezek a készülékek okoztak. Csecsemők fekhelyén a megengedhető elektromos térerősség 1 V/m! Ezekben az esetekben a problémát a hálózati táplálás okozza, nem maga a készülék, ha elemről vagy tölthető akkumulátorról működtetjük. Csak olyan légzésfigyelőt használjunk, amely megfelel ennek a feltételnek. Feltételezések szerint a magas elektroszmog – mint külső ritmizáló jel – kiváltó oka lehet a bölcsőhalálnak! "

2011. szept. 11. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:

hmm térerő akkor van ha rádiós a készülék

a hálózati táplálás, a legtöbb esetben magában a konnektorba bedugott részében van a transzformátor ami nem a kiságyban van de még nem is mellette mert ki tenné egy konnektor mellé kiságyat????

ami meg a konnektorból jön ki vezeték abban már a letranszformált áram megy ami pár volt max


a bölcsőhalálnak nem tudják mi az oka még mindig !!!!

folynak a találgatások de egyértelműen nem mondhatnak ki semmit sem e miatt

akkor is volt mikor még nem voltak légzésfigyelők és nem lett több babahalál mert az anyák használják sőt inkább több baba menekült meg e miatt

2011. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek.

Mindenképpen lesz készülék, csak még azon tanakodunk, milyen legyen.

2011. szept. 11. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!Még a nyáron tettem fel egy kérdést,ami -nem teljes mértékben ugyan-de vmelyest passzol a témához.Ez az:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


Az utolsó választ olvasd e,egy nagyon kompetens illető írta a minap,szerintem a légzésfigyelő ügyében érdeklődhetsz tőle is.

2011. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!