Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hol tudok beszerezni...

Anyukák! Hol tudok beszerezni a kislányomnak vékony fejpántot? Nem a fülvédőre gondolok. Hamarosan keresztelője lesz, és arra szeretném.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem www.cukorkalap.hu
2011. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a cukorkalap.hu-ról rendeltem.
2011. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!meg is nézem a honlapot!
2011. szept. 12. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sok bizsusnál, ill. bababoltban is lehet kapni. Olcsóbb, mint rendelni, meg rá is tudod próbálni.


Amúgy saját kezűleg is tudsz ilyet készíteni. Egy rövidáru boltban venni kell hozzá megfelelő hosszú gumipántot, és egy virág (vagy ami tetszik) díszt. Negyedannyiból kijön, mint készen. És csak 1helyen kell rajta kézzel varrni. A pántot összeöltöd, és oda rögzíted a díszt is. Amit akár pillanatragasztóval is rátehetsz.

2011. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,


nekünk két hete volt a keresztelőnk és én a Brendonban vettem (szerintem) nagyon szépet. Eredetileg nem is pántot szerettem volna hanem kis sapkát de olyan jól állt a lányomon, hogy mégiscsak pánt lett belőle. :)

2011. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!