Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin ps682TS babakocs...

Pierre Cardin ps682TS babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Jó és rossz is érdekelne, ilyet szeretnénk venni


2011. szept. 13. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, nekünk hasonló van, és nagyon szeretem.

Használtan vettük félárban, és tök jó állapotban, de úgy látom most jól leárazták.

Szerintem bátran megveheted.

2011. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szerettem, bár ez mára jobban felértékelődött, mert már tavasz óta a könnyű sportkocsit használjuk. Mikor megyünk anyósékhoz szívesen nosztalgiázok ezzel a kocsival :o) otthagytuk, így nem kell a kocsit is vinni.

Szóval mi azért választottuk, mert kicsi a csomagtartónk, szempont volt hogy beférjen. Hogy a vázra rá lehet pattintani a hordozót, szuper volt, mert a fiam mai napig elalszik az autóban, régen is elaludt, így csak kivettük, rá a vázra és mehettünk tovább. Most a gyereküléssel ezt nem tudjuk megcsinálni, vagy autózunk még, vagy megvárjuk, míg felébred :o(

A hátsó kerekei miatt csak egyetlenegy gyógyszertárba nem tudtam bemenni: a babakocsis ajtó keskeny volt, a másik bejárata meg lépcsős.... egyébként mindenhova tudtunk közlekedni vele. Még a nagy hóban is bírta a strapát.

Hamar elkezdett nyikorogni, de ha a párod nem olyan mint az enyém, akkor vd40-nel hamar megoldja a problémát. Mi egyszer sem olajoztuk, pedig kéne.

A második gyerkőcnél is ezt fogjuk használni, szerintem ki fogja bírni.

2011. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt egy kicsit olcsóbb.

2011. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, most egy kicsit bővebben is tudok írni róla. Nagyon szerettük. Pille könnyen lehet irányítani, páromnak is, és nekem is pont jó a tolókar magassága, mivel állítható. Könnyen fordul, jártunk vele mi is a nagy hóban, simán bírta. Az egyik kerék elkezdett nyikorogni nekünk is, de ahogy már írták előttem, egy kis WD40 megoldotta a problémát. Egy dolog miatt bánom, hogy ezt választottuk anno: kisfiam rühellte a mózest. :( 7 hetes koráig viselte csak el, onnantól kezdve üvöltött benne, úgyhogy a bébihordóval jártunk sétálni. Na azt viszont imádta. Aztán ahogy ülni kezdett, váltottunk a sport részre, azt is nagyon szerette, sőt, amikor már állni tudott, a mániája volt, hogy állva akart benne lenni, nem bírtam leültetni az Istenért sem. Ezért kapóra jött az állítható karfa is, mert pont úgy állítottam be, hogy a gyerek mellkasa előtt menjen el, így még kiesni sem tudott a babakocsiból. Röhej, de mindenki rajtunk csodálkozott és vigyorgott, hogy "megint itt a kisfiú, aki áll a babakocsiban". :) Abszolút bírja a strapát, könnyen össze lehet csukni, és jó picire ráadásul. Mi ott vettük, amit linkeltem neked, és 2009 nyár végén 80ezer volt még. Most jóval olcsóbb, ennyiért simán megvenném még egyszer.
2011. szept. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!