Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háztáji csirkét szeretnék...

Háztáji csirkét szeretnék venni hozzátápláláshoz, XI. kerületben vagy környékén. Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
A piacon csak egész baromfit láttam, azt egyelőre nem szeretném boncolgatni...
2011. szept. 14. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagycsarnokban kapsz darabolva is.
2011. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig a piacon a legesélyesebb. Legfölső szinten vannak az őstermelők, ott nézz körül.
2011. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Soha nem tudod, hogy valóban az e:-((


befestik sárgábbra a csirkéket és eladják annak

2011. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(nem festik, lehet olyan tápot kapni ami festi a bőrét.kurkumás)

De az ízén érzed, és ha egyszer vettél egy helyen, akkor abban megbízhatsz.Én egész csirkét veszek, a tisztítatlan zuzában islátod,hogy kukoricás-e. és azt is,hogy előtte mit evett (a táposoknak nagyobb a zuzájuk)

2011. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már hentesnél veszed, akkor szerintem teljesen mindegy. A piaci őstermelőbe se nagyon bíznék ilyen szinten. Ha nagyon ragaszkodsz a háztájihoz, akkor egy vasárnap reggel Pest menti falvak/községek piacait látogatnám meg inkább. Mondjuk ezzel az a probléma, hogy cakkum pakk neked kell feldolgozni, de az tuti háztáji. Ha összebarátkozol a nénikével talán néhány alaklom múlva fel is pucolja neked.
2011. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként néhány hete volt a tévében, hogy már a festés se hülyeség. Valamelyik nagy áruház raktárából foglalták le a csirkéket. Persze a kurkumás változat gyakoribb és talán az nem is büntetendő.
2011. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen arra gonódoltam, amit az utolsó írt.

Az áruházláncra is lenne tippem.-((

2011. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A festésről fogalmam sem volt ):

2011. szept. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!