Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltanátok Pampers pelenkáról...

Váltanátok Pampers pelenkáról Liberora?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran átázik a pelenkánk.4est használunk.Jobb lehet a Libero?Miért?
2011. szept. 14. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekem ami bevált:

nappal Pampers, éjjel Libero. Éjjelre a Libero tökéletes nekünk.

Miért? - az ára miatt.

Esetleg próbáld meg az eggyel nagyobb méretűt, hátha az jobb.

2011. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 besjudit ***** válasza:
én nem váltanék a pampersről mert bróbáltuk a liberót de nem volt olyan jó.
2011. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia én váltottam!!Hogy miért?Ügye most itt volt a nyár és a nagy melegekben a kisfiam több folyadékot igényelt,volt,hogy éjjel is.Reggelente mindig kifolyt a pempersből a pisi.És gondoltam ki próbálom a liberot.Azóta nem volt ilyen gondom.
2011. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én most váltottam Liberoról Pampersre! Születésétől Liberót használtunk a kisfiamnál, de pár hete csúnya kiütések lettek a kukaca körül. Doki által felírt krém sem segített. Eszembe jutott, hogy kb 1-másfél éve a kislányomnál is kiütéseket okozott a Libero, ezért váltottunk. És elmúltak a pöttyök pár nap alatt. Most meg itt van a nyakamon 2 csomag Libero...
2011. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én mindig Liberót vettem, soha nem volt átázási gond vele. most már az 5öset használjuk
2011. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én meg libero párti vagyok. szerintem jobban szellőzik, nem?

1 próbát megér szerintem, én pl. popsikrémet sem használok soha libero mellett, a pampersnél pedig muszáj volt.

2011. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem pont ez volt a baj a 4es pampers folyt,így vettem liberót és az jó:-)eddig pedig mindíg pamperst használtunk de 3ról 4es pelusra váltásnál folyni kezdett.liberot már 2 hete vettem és azóta nincs gond.

2011. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nappalra pampers, éjszakára libero.

Mivel átalussza a kisfiam az éjszakát (20h-6-7h-ig), a pampers nem bírná ki. Nappal meg úgyis látom, ha kezd megtelni.

2011. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindkettőt használjuk. ugy ahogy előttem is írták pampers nappal, libero éjszaka 1 éves fiúka
2011. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább Liberó párti vagyok, a Pampers egyáltalán nem vált be.
2011. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!