Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki ismer olyan cuccot, amibe...

Ki ismer olyan cuccot, amibe ugyanúgy beletehető a baba, mint egy mei tai-ba, de nem az anyára van kötve, hanem valahová fellógatva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
cucc? Egyébként sem tudom pontosan mit szeretnél? Hintát esetleg? Mert olyan létezik adamo hinta a neve.
2011. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Cucc, igen, ne haragudj, TERMÉK-et jelent.

Nem hintára gondoltam, mert abba nem ÚGY tehető bele, mint egy mei tai-ba. Olyanra vagyok kíváncsi, amibe beleül úgy, hogy az megtámasztja a gerincét (4 hónapos), de nem rajtam, hanem valami máson lóg, ahová éppen felakasztom.

Gázul hangzik, szerintem nincs is ilyen, de itt valaki azt magyarázta nekem, hogy van.

2011. szept. 14. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

jujj, tényleg gázul hangzik, nagypapám mondta régen mikor rossz voltam, hogy felakaszt egy szögre az ajtó mögé :D


rugós hinta van, abban ül a baba és meg is van támasztva, de 4 hónapos még kicsi hozzá, szerintem 6 hónapos kortól lehet használni

2011. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan szerintem nincs ilyen.

De nem is értem mire akarod használni, vagy miért kell felakasztani?

Aki ilyen magyarázott az arra gondolt amit más is írt, vagy pedig háti hordozóra.

2011. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na hát azért kell felakasztani, hogy nyugton legyen és lásson mindent. :S

Én mondtam, hogy szeretnék egy hordozókendőt vagy mei tait, mire azt a tanácsot kaptam, hogy lógassam fel a gyereket valahová, ahonnan lát mindent. Mint ha az ölemben lenne, csak ne kelljen tartani. És, hgoy biztos létezik olyan fellógatható "cucc", ami olyan jól tartja a gyereket, mint egy mei tai. Keressek rá. Mondanom sem kell, hogy nem találtam (hogy is keresném??), ezért kérdeztem itt. Hááátha tévedek, és létezik ilyen.

2011. szept. 14. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!