Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babam 5honapos mult. Eddig az...

Babam 5honapos mult. Eddig az orvos altal felirt furdetot hasznaltuk. Szeretnek valtani. Ajanlanatok valami, nagyon, jot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Baba vagy Gabi
2011. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Johnson&johnson imádom mindegyiket.

nálunk a korházban is azzal fürdették őket mert rákérdeztünk mitől voltak ibolya illatúak.és még a Gabi amit szerettem.

2011. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Igazából babafüggő, a Johnson's sokak szerint szárít. Nekünk jó volt, de szeretem a Neogranormon-t is, a Baba pedig nagy kedvenc, igazi "baba" illata van az Édes Álom fürdetőjének.
2011. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapos kora óta nem használom a gyógyszertári fürdetőt. Johnsonnal és Nivea lágy fürdetővel fürdünk.
2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Babe fürdető. Nagyon szeretem, gyönyörű és nagyon jó illatú tőle a bőre. Olyan igazi babaillatú :)
2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Baranka ***** válasza:
100%
Mi nivea "2 az 1 ben" baba fürdetőt és sampont használjuk. Nekünk nagyon bevált!
2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Miért kell váltani az orvos által felírt fürdetőt? Az én fiam 4 hós, nekünk is kell akkor váltani hamarosan?

Meddig lehet használni az orvosi félét? Bocsi a közbe kérdésért, de nem tudom! :)

2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem muszáj váltani, főleg ha még érzékeny is a bőre. Engem óva intettek a Johnsons-tól, de mivel nagyon kedvező az ára, mégis kipróbáltam, és a baba bőre is szereti, nagyon szép és jó az illata. Gabi, Nivea, Neogranormon is szuper, csak többe kerül.
2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én kb 2hónapos kora óta nem használom a gyógyszertári fürdetőt, gyűlöltem!!! Nekünk a Gabi - Édes Álom fürdető vált be, nagyon jó illata van! :-)
2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20:42-es vagyok, bocsi, nem Baba, hanem Gabi Édes Álom fürdetőt akartam írni. :)
2011. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!