Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobába való pihepuha...

Gyerekszobába való pihepuha szép szőnyeget hol lehet venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Kika Ikea szőnyegei nem tetszenek, és az anyaguk is durva. Fehér vagy pasztel színekben szeretnék kislány szobába.
2011. szept. 16. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Jól meggonodltad?


Én kicsit több mint 2 év után a sima nem túl nagy, Micimackós szőnyeget is felszedtem.

Állandóan koszos, pcsétes volt volt.


Most csak a hajópadló van.


Nagyfiamnál-elmebeteg módon-ragaszkodtam padlószőnyeghez, na már az sincs meg. Ott parketta van.

2011. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]



ez cuki

Diego

2011. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem a kérdésedre válaszolok.

Nem vennék pihepuha szőnyeget, mert nehéz takarítani. Gyerekszobába mindenképpen rövidszőrű szőnyeg kell, és nem fehér, mert utána átkozhatod magadat és a gondolatodat. Végigteper rajta a gyereked majd egy bulátával a kezében, viszlát fehér szín.

2011. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a berendezés miatt fehér, barack, vagy rózsaszín illik a szobába, de a fehérre pont a tisztítás miatt gondoltam, takarítógépbe venish aztán kész. nem az egész szobát akarom befedni, csak olyan kisebb kb 70x140es vagy kicsit nagyobb szőmnyeget a közepére, ahova letud ülni játszani, mert parketta van és az télen nagyon hideg. most habtapi van lerakva, de leülök mellé, és érzem mennyire hideg van lennt, ő meg egésznap ott kúszik mászik, szeretnék szőnmyeget.
2011. szept. 16. 14:37
 5/7 A kérdező kommentje:
tényleg cuki a méhecskés :)
2011. szept. 16. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Aha :)

de akkor is rövidszőrűt vegyél :)

2011. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én csak szőtt szőnyeget teszek le. az nem puha, de a hideg ellen tökéletes. nem tapad meg a szálak közt a por, atka... sokkal tisztább és csak porszívózni is elég.

emellett sok párnát teszek a földre, az puha.

2011. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!