Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt javasolnátok 15...

Milyen cipőt javasolnátok 15 hónapos lépegető kislányomnak?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kislányom, most kezd el járni. Az első lépés cipőket csak 21-es méretig gyártják. A talpacskája 14 cm-es, így valószínűleg 22-23-as cipőt kell vennem. Amiket láttam, mind kemény talpúak voltak, azokban biztos felbukik. Ha van valakinek ötlete, szívesen venném.
2011. szept. 17. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

olyan kell aminek kemény a talpa de hajlékony. meg fog tudni tanulni benne járni.

ajánom a falcont vagy az elefanten cipőket

2011. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csak azt tudom mondani,hogy megszokja ám a keményebb talpuakat is,most másmilyet nem nagyon tudsz venni,hiszen lassan tél lesz.

én is aggódtam annó,hogy nem tud majd benne menni,de egy idő után már meg is szokta

2011. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, a Falcont nézegettem, nagyon tetszettek volna az első lépés cipői. Bár találtam nagyobb méretben mokaszin jellegű cipőt, talán annak sem olyan kemény a talpa. Az Elefanten cipők nagyon szűkek kislányom duci lábára.
2011. szept. 17. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Superfit.
2011. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Salus!!!
2011. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Toddler, pediped
2011. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Turnes válasza:
Attipas
2015. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!