Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lövettétek át kicsi...

Mikor lövettétek át kicsi lányotok füleit?

Figyelt kérdés
Mármint mikor a legjobb? Minél hamarabb?
2011. szept. 17. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan lövettem ki neki, fel sem ébredt rá.
2011. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is 4 hónapos volt. Sírt egy kicsit.

Nem tudom, hogy később hogyan viselte volna, de ennél később nem terveztem, jobb lett volna inkább előbb.

2011. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Enyémet 2 hetesen,sírtam kicsit.(Anyu mondta)
2011. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálunk már a kórházban hazajövetel előtt is megcsinálták volna, de korainak gondoltam... A kicsi lányom most 7 hetes, de még mindig korainak találom, pedig állítólag nem fájdalmasabb egy oltásnál... Azért köszönöm a válaszokat !
2011. szept. 17. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:
6 hetes volt.
2011. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kórházban, 5 naposan csinálták meg neki. Nem éreztem korainak, mert én úgy voltam vele, hogy minél később viszem, annál jobban érzi majd.

Akkor ott 5 naposan egy fél perc volt az egész "szertartás" és kb. fél percig sírt utána. Semmi komoly.

2011. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt, a kozmetikussal játszottak előtte, nézelődött a szalonban, aztán az egyik fülét lőtték ki, majd kb. 10 perc után (játszottak megint), a másikat. Megrezzent, de ennyi. A kozmetikus előtte elcsattintotta párszor a pisztolyt, ezért nem ijedt meg annyira. A lányom amúgy elég sírós, zokogásra számítottam, de semmi...
2011. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17 hónapos, még mindig nincs kilövetve. :(

Már bánom, hogy nem csináltattuk meg pár hetes korában!!!

Én azt tanácsolom, hogy ne halogassátok, jobb most megcsinálni! Később már izeg-mozog, nehezebb "lefogni" - szerintem.

2011. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük a váladzokat
2011. szept. 18. 08:51
 10/11 anonim ***** válasza:
5naposan a kórházban. Nem bántam meg. Mindkét kislányomnak igy csináltam. Túl vagyunk rajt minél elöbb, annál jobb.
2011. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!