Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos kisbabának szükség...

7-8 hónapos kisbabának szüksége van valamilyen lábbelire télen?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hónapos most. Egyelőre csak zoknit adunk a lábára, de nem tudom hogy télen mit szokás a még járni nem tudó babák lábára adni, amikor kimegyünk sétálni.

Esetleg tudnátok adni tippeket, vagy linkelnétek hogy ti mit vettetek?


2011. szept. 19. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Enyém decemberi születésű volt, és nem vettem neki lábbelit, csak akkor, mikor már stabilan lépegetett (13 hónaposan, azaz a születését követő januárban).


Ha sétálni mentünk, vagy vastag zokni (olyan kötött kocsicipő) volt rajta, vagy + (hőmérséklettől függően) lábas overall. + vagy pléd.

2011. szept. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Ahhoz szokik hozzá, amit adsz rá. Ha mezitláb futtatod hóban, lehet hogy eleinte megfázik, utána viszont túlélő marad.
2011. szept. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Dupla zokni, harisnya + zokni vagy rugdalózó + zokni, takaró(k)... stb. teljesen jók. De persze lehet kapni ún. kocsicipőt is.
2011. szept. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vastag mamuszt (tutyival is helyettesíthető) adtam rá tavaly, pont annyi idős volt, mint most a tiéd. Ezt 6 hónapos korától 10-11 hónaposig használtuk. Ha még hidegebb volt, még pluszban plédet tettem rá, és soha nem fázott. De a lábas overáll vagy zsák a legjobb szerintem, csak én olyat nem kaptam.
2011. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk egy 18-as kiscsizmát, és azt adtam rá kisfiamra télen, pedig még bőven nem járt, de legalább szokta, hogy ilyesmi van a lábán. :) Persze ha olyan az overál, aminek eleve van lábrésze, akkor nem szenvednék a cipővel-csizmával.
2011. szept. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a C&A-ban vettem belül szőrmés kiscsizmát, illtev oylan kezeslábasa volt(szintén C&A-s), aminek volt (levehető)"cipőrésze".
2011. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én olyan overált turkáltam, aminek a lábán is vastag anyag van. az elég volt, lakásban meg vastag zokni.

szerintem ez a legjobb, ebben biztosan nem fázik a lába.


de ha nincs lábrésze az overáljának, akkor ehet venni vastag anyagból cipőcskét pl. kötöttet, vagy varrottat.

2011. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem megy, feleslges, csak jó meleg zoknit, rá overállt.

Majd ha már jár, akkor kell neki cipő!

2011. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van overallunk több is, úgyhogy akkor valószínűleg az lesz, ha kivisszük, arra már úgysem lehet cipőt húzni :-D
2011. szept. 19. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!