Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül mostanság egy...

Mennyibe kerül mostanság egy babakocsi? Ne a legdrágábbra gondoljatok, hanem amelyik praktikus, több funkciós, de elérhető!

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi akciósan vettünk tavaly 70.000 Ft-ért, most néztem, nem akciósan 80.000-85.000 Ft az ára.

Nekünk ilyen van:

[link]

2011. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a neten rendeltem 53300Ft-ért babakocsi+babahordozó Raf-pol Twist. Ez volt a legolcsóbb, de csak azért mert akciós volt. Ha van időd keresgélj sokat, ne az elsőt vedd meg. Persze, csak olyat vegyél, ami elsősorban praktikus, de neked is tetszik.
2011. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint inkább megéri használtan venni egy jobb minőségű szettet, mint ezeket a lengyel borzadályokat. Nekünk Raf-Pol volt az első gyereknél, rengeteget szenvedtem vele (már a tolás is rengeteg gondot okozott). Utána ugyan ebben az árban néztem a második gyerkőcnek egy Peg-Pérego szettet a vaterán, és ezerszer könnyebb dolgom van! Nagyon jókat lehet kifogni, ajánlom, hogy nézegesd.
2011. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi januárban vettünk többfunkciós Raf-pool babkocsit és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nekem külön tetszik, hogy a hordozót is fel lehet tenni a vázra, így ha valahova megyünk nem kell kézben cipelni.
2011. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy 67000-ért
2011. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Raf-Pol 3in1 van. Én nagyon szeretem. Nagy kerekek, a vázra mindhárom rész felhelyezhető. Nehéz,de nekem nem kell emelgetnem sehol! :) Ez a kertes ház előnye. Mi visszük magunkkal mindenhová,ha dolgunk van. Tavasszal vettem 63ezerért,már 3 hónapja gyűrjük. :)
2011. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vadi újat, akkor a teszveszen-vaterán, expresszen ki lehet fogni akár 1,-Ft-os indulóárért nagyon jókat. Én így vettem az újszerű Bergon xspr-emet 32 ezer ft-ért beletehető hordozóval, táskával, hálóval, esővédővel, plusz alkatrészekkel, stb-stb-vel.


Tényleg keresgélj mert mindig vannak akciók vagy jó aukciók a neten!

2011. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!