Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha úgy vettem észre, kevesebbe...

Ha úgy vettem észre, kevesebbet kakál a babám, az azt jelenti kevés a tejem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy jobban hasznosítja a szervezete az anyatejet.
2011. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy az első válaszoló írta. Anyatejes babánál az is normális, ha naponta többször van széklete, de még az is, ha csak hetente egyszer. A kicsi szervezete egyre jobban hasznosítja a tejet. Gond akkor van, ha nincs napi 4-5 pisis pelusa. Ha ez megvan, és elégedett a babád, akkor biztos, hogy elég neki a tej.
2011. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ha ezt úgy kell érteni, hogy full teli pisivel, akkor nincs. Cserélem neki reggel 6 felé, 11 körül, délutáni séta előtt, esetleg utána is, meg amikor bekakil. De csak az éjszakai van tele, a többi csak úgy "félig". Eddig is egyszer kakilt naponta, vagy 2 naponta de akkor irdatlan sokat, most is napi 1 van, de kevesebb.
2011. szept. 21. 06:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem full teli pelusra gondoltam, nem ló az a pici baba, hogy ennyit pisiljen. :) A "félig teli" is pisis pelusnak számít.
2011. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mnnyi idős a babád? Mennyi a gyarapodása?
2011. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 alaszka ***** válasza:
Enyém 3 hónapos, kb. 3 hete csak 4-5 naponta van kakija. Pisis pelust én is kb 4-5x cserélek neki egy nap + az éjjeli. Egyik napról a másikra megszűnt a napi több kaki, eleinte kicsit aggódtam, de mostmár látom, ez őt nem zavarja, gyarapodik rendesen.
2011. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5 hónapos, 7,4 kg és 70 cm. Hát most az elmúlt 3 hétben talán 10 dekát ha hízott, viszont nőtt 3 centit. De a kevesebb kakit nem úgy értem, hogy kevesebbszer, hanem naponta, max 2 naponta, de akkor nincs benne annyi cucc a pelusban :)

a másik, hogy éjjel egyre többször ébred, és mindig eszik, szerintem tuti éhes erre ébred fel. Napközben 3-4 óránként eszik, éjjel is már ez a helyzet...

2011. szept. 29. 07:33
 8/9 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam: eddig sokat hízott, 3350-nel született és iminden héten majdnem 30, volt hogy 40 dekát :)
2011. szept. 29. 07:34
 9/9 alaszka ***** válasza:
Már írtam, a 3 hónapos babussal. Szerintem teljesen normális az a 10 dkg egy héten. Ha meg van pici kakija, akkor pláne. Az hogy éjjel is kér enni, az nem biztos hogy csak az éhségtől van, lehet mozgásfejlődés, fogzás is. Szerintem ne aggódj, nemsoká úgyis jön a hozzátáplálás, és akkor úgyis minden megváltozik.
2011. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!