Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár után ami egy éve volt...

Császár után ami egy éve volt újra babát szeretnénk megoldható szerintetek hogy újbóli császár legyen?

Figyelt kérdés
28 órát vajúdtam ezért nem szeretnék simán bár elképzelhető hogy a második nem így lesz de én akkor is nagyon szeretnék császárral.Ha ilyen közel vannak a szülések akkor alapból császár mert már ilyet is olvastam?A császárból hipp hopp felépültem a hegem is szép alig látszik!Szerintetek azért lehet császár?
2011. szept. 23. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Dokifüggő a dolog, de az általános gyakorlat az, hogy császár után császár, főleg, ha ilyen kevés idő telik el a két szülés között.

Mindenképpen az orvosoddal kell ezt megbeszélned.

2011. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, melyik dokinál szülsz és fennáll-e az a probléma, amiatt az első baba nem jött ki normál úton. Biztos találsz olyan orvost, aki császároz az előzmények miatt.
2011. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Indított volt a szülés mert nem volt jó a baba keringése, de sajnos nem tágultam és közben a baba szívhangja is kezdett rossz lenni ezért döntöttek a császár mellett!
2011. szept. 23. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
AZ én orvosom megkérdezte, hogy én mit szeretnék. Valóban doki függő. Érdemes olyan orvost keresni, aki figyelembe veszi a te igényeidet.
2011. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek de pláne az utolsónak akkor én is reménykedhetek!Te mit választanál egyébként....?
2011. szept. 23. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ikres császáros szülésem volt. Azt mondta akkor a doki hogy kb. fél évig nem kéne teherbe esnem, de utána simán vállalhatok még, persze szülni csakis császárral. aminek én örülök, mert simán nem is szeretném. most 21 hónaposak, már törjük a fejünket mikor is jöjjön a 3.
2011. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!