Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a lehető legnagyobb,...

Melyik a lehető legnagyobb, leginkább téliesíthető babakocsi típus amit ajánlanál (súly nem számít csak nagy legyen)?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy babakocsit, amit arra használnék,hoyg a környéken sétáljak vele a kisfiammal, jó alaposan körbe lehetne télen bugyolálni benne a babát, utána ha jön a jobb idő bőven lenne hely benne hogy forogjon és nézelődjön,esetleg hason is,stb..


Nem baj ha nehéz, vagy túl nagy,mert épp ilyet keresek. Csak a kocsi, hordozó vagy egyéb nem is kell hozzá.


Előny lenne még: átfordítható tolókar,bolygósítható kerekek.



Utazáshoz és egyéb használathoz már van babakocsink amit a z első gyerkőctől örököl a fiam. Az könnyű,praktikus,kisméretű és multifunkciós, ilyen nem kell.


2011. szept. 23. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bergon xspr-ünk van, bokorugró soha semmilyen hóban nem hagyott cserben, se sárban, se semmiben. Nagyon durván téliesíthető, külön téliesítő szett van hozzá. Szerintem nagyon jó! Én újra ezt venném meg!
2011. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bergon xspr van nekünk is. Tökéletes! Pont azokat tudja, amiket leírtál, emellett valóban hatalmas. :) Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy mit jelent a téliesítő szett? Érdekelne, hogy mindenünk megvan-e hozzá.


Köszi

2011. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk van hozzá egy külön karfa a téliesített rápatentolható plusz résszel, egy plusz lábzsák, ami irtó meleg és két oldalt cipzáros, esővédő - bár nem tudom, ez a téli szetthez tartozik-e, és ajándékba kaptunk még egy kis bundazsákot is újszülöttnek-kisbabának, de az nem valami vastag, viszont pont passzol a babakocsi színéhez.
2011. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. szept. 24. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!