Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba szuletese utan parotok...

Baba szuletese utan parotok otthon ulosebb vagy meg jobban eljar haverozni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 04:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 hónapos babánk születése előtt általában együtt csináltunk programot, mióta megszületett a lányunk, nem volt még sehol (kivéve a babaszületés megünneplését). Azt mondja, nem érezné jól magát. Én küldöm néha, de nem megy :)
2011. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálatok hogy megy, kedves kérdező? Nálunk nem jár különösebben haverozni, de nem is bánom, talán féltékeny is lennék. A heti egy focija megvan (oda én zavartam el, mert mondtam, hogy szüksége van a játékra és társaságra).
2011. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-25 10:38

Ez voltam én. De most, hogy megint kitetted a kérdést, eszembe jutott egy ismerősöm: a srác már a baba születése előtt is csinált külön programokat- foci, kártya, kerti parti, hasonlók.

Aztán megszületett a baba most nyár elején, és apuka megduplázta az eljárások számát. Sokszor még este 11-éjfélkot elmegy kártyázni, hajnalban jár haza. A felesége azt mondja, őt nem zavarja, tök jól elvannak a babával kettesben is.

2011. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előtte sem nagyon járt el, nagyon ritkán! Miután meglett a pici sem változott, sem többet, sem kevesebbet nem megy! Amennyit meg megy (átugrik a haverjához, megisznak egy sört) az természetes! Nem várom el tőle, hogy a nap 24 órájában itt üljön mellettünk!
2011. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!