Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanul meg babátok...

Mikor tanul meg babátok egyedül inni/enni cumisüvegből? Mikor volt hogy egyedül fogta, és nem kellett neki tartanod?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos, olykor már mikor látja az asztalon a cumisüvegét megfogja, és tudja hogy a szájához kell tenni, de még ugye nem tudja hogy meg kell emelni, csakúgy jön belőle, így legtöbbször rágja.Viszont mikor itatom, vagy etetem este/reggel a tápszert, vagy épp napközben innivalót, esze ágában sincs megmozdulni, hogy akár megérintse a cumisüveget, ivó pohártól(3 napja kapta) egyenlőre zokog:)Most anyósomtól olyan cumisüveget kaptunk aminek van 2 füle, de még cumis végű, tehát nem csőrös itatópohár, de ezt is csak nézegeti egyenlőre, többet mondjuk nem is "erőltetek" vele, nem akarom, hogy attól is féljen.Mikortól kéne jobban ráállni arra, hogy tanulja meg tartani a cumisüveget ha éhes vagy szomjas?Nálatok mikor volt?
2011. szept. 26. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos lányom 10-ből 9x nem hajlandó megfogni az üveget hanem üvölt ,hogy én itassam :(
2011. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kb.10hós korában kezdett próbálkozni.Azóta egyedül iszik cumisüvegből. A csőrös itató nekünk nem vált be,nem tudott vele mit kezdeni. A pohárból ivást még nem erőltetem,mert a nyakába önt mindent.Most lesz 14hós. Szerintem nincs lemaradva a babád,ez is mindenkinél más. Lehet ő már majd egyből pohárból fog inni,míg az enyém még 2évesen is üvegezik. :D Minden baba más.
2011. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 katie930330 válasza:
Most 5 hónapos de 2hete mr egyedül eszik belőle meg iszik
2017. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!