Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára a babátoknál hagyját...

Éjszakára a babátoknál hagyjátok az alvó kendőjét?

Figyelt kérdés
Kisfiam a héten lesz 5 hónapos és van egy micimackós alvókendője, mindig azzal alszik el. Napközben Nála hagyom, viszont éjszakára elveszem Tőle, ha már elaludt, meg mindig arra gondolok, hogy mi van akkor akkor éjszaka az arcába teszi és nem kap tőle levegőt. Más is van ezzel így, vagy én aggódom túl?
2011. szept. 26. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Túlaggódod.

Durva lenne, ha elvenném a lányom alvós állatát, lenne nagy ordítás és sírás. ALVÓ állat a neve :) ettől nem fog megfulladni, ne izgulj, de tényleg :)

3 éves a lányom, az alvóállatka nélkül nincs alvás 7 hós kora óta.

Viszont ha majd annyira ragaszkodik hozzá a kisfiad, vigyázz rá nagyon, nehogy elvesszen. Pl ne vigyétek játszótérre, vagy ki ne dobja a babakocsiból, vagy ilyesmi.

2011. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha majd annyira ragaszkodik hozzá a kisfiad, vigyázz rá nagyon, nehogy elvesszen..."


Bizony,bizony -szereztünk -anno- egy álmatlan éjszakát a mamának -aki elvállalta egy éjszakára az őrzését- de mi elfelejtettük elvinni vele az "alvórongyot"!

2011. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nála hagyom bizony. Nem hiszem, hogy anélkül sírás lenne, de éjjel, ha esetleg megébred, akkor van kihez bújnia. Néha még szopogatja is a zsiráf fülét. :)

Mondjuk nekünk több is van, pont azért, ha esetleg vészhelyzet adódna (elveszik, ki kell mosni).

2011. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elveszem tőle, ha elaludt. Ha éjjel megébred, akkor visszaadom neki addig, míg vissza nem alszik, és megint elveszem tőle. Meg van rá az okom, nem írom le, mert nem vagyok kíváncsi a lehurrogásra. A lényeg, hogy én elveszem. 6 hónapos a kislányom.
2011. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom egy pihe puha pléddel alszik,tömi be a szájába állandóan.Ha megpróbálom elvenni tőle,felébred és sir.Eleinte idegesitett,de mára megszoktam,semmi baja nincs tőle hál istennek.Annyit teszek,ha már mélyen alszik kihúzom a szájából,de mellette hagyom.Amint megébred picit,már nyúl is érte,és tömi a szájába,ez nyugtatja meg,igy alszik el.Kb 5 hónapos korától alszik igy,most 17 hónapos.Nem fog megfulladni,ha nála hagyod hidd el.
2011. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!