Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extrém, vicces baba altatási...

Extrém, vicces baba altatási módok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos, ölben alszik el, sajnos...most az a legújjabb, hogy jobb kezével a bal hónaljam csipkedi, vagy a mellem közé dugja a kezét:)
2011. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
régen ringatva aludt el ugy hogy féloldalasan kelett felvenni magamhoz ölelni ö meg megfogta a nyakláncom és igy aludt el. Amikor hazajöttünk anno a korházbol 2 hónapig a mellkasomon aludt el csak.
2011. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez nem extrém, de leírom.

Lányom mindig velünk aludt el este tv-zés közben és általában köztünk aludt.

Fiam 13 hónapos. Július vége óta, amióta külön szobában alszik, ha már tudom, hogy álmos, a nappaliban csak a kis villanyt kapcsolom fel és a tv megy. Általában ilyenkor megy a Barátok közt. Az első rész alatt el szokott aludni, persze babakocsiban. Beleteszem, kap inni, majd a cumiját és elkezdem lassan tologatni, miközben nézem a filmet. Ez bevált. Szobában apával és a nővérkével nem tudnám elaltatni, mert akkor megy a piszkálódás. Ha éjszaka megébred, nem is tudom köztünk visszaaltatni. Most is betettem a kiságyába, cumit a szájába és kijöttem. Ő pedig elalszik. Isteni. Éjjel is alszik. Lányom még 3 évesen sem aludta át az éjszakát.

2011. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vicces-e, nem tudom, de nekem extrém.

Pár hete történt először, hogy a 17 hónapos kisfiam a nagyszüleinél aludt, mert mi vidékre utaztunk. Itthon elalszik szépen, ott azonban nem volt hajlandó, üvöltött, ha csak a szoba felé indultak vele. Ott nincs kiságy, a nagyágyban altatták volna, ám onnan folyamatosan kiugrált, és kirohant a konyhába hűtőmágneseket tologatni.

Másfél órát kínlódtak vele, már a szemét dörzsölte és folyton elesett a fáradtságtól, amikor kitalálták, hogy elviszik autózni. A harmadik saroknál bealudt, és arra sem ébredt fel, hogy kiveszik az ülésből és felviszik a lakásba. Aludt egy hang nélkül reggelig.

Remélem, azért a szüleim még hajlandóak lesznek elvállalni. :)

2011. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi átmentünk mindenen... kézben tartva sétálgatós, babakocsiban tologatós, ölemben ülve ringatós, ágyba fektetve hátát simogatós, kanapén ülős onnan nézős, ajtóban állós várakozós, ajtót rácsukó, elköszönős én is megyek aludni kisfiam.... :)

Szépen fokozatosan leszoktattam "magamról", szerencsére már egyedül alszik.

Nem tudom ez extrém-e, de hosszú folyamat volt.

2011. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utcsó ütös nagyon ott van! mi is ezeken mentünk keresztül és éjjel a csillagos ég latt tologatos az még kimaradt ! :D
2011. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom hasfájós volt, de nagyon, és ha semmi se segített akkor a szoba távolabbi sarkában bekapcsoltuk a hajszárítót, a legkisebb fokozaton. Ettől pár perc alatt elaludt...de ezt ritkán reklámozom :)) Kb. 6 hónapos korától már nem érdekelte a hajszárító :)
2011. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajszárítós vagyok . volt az ismerettségi körben arra is példa, hogy a gyereket a gázkazán mellett ringatták, mert annak a duruszoló hangja elaltatta.....
2011. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a hugim csak úgy tudott elaludni,ha a mutatóujjával matathatott apum szájában :D vicces ,de nagyon hamar bealudt tőle :D
2011. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

az én kislányom cicin alszik el úgy hogy közben matat a számban kezével, lábával.

csecsemő korában a mellkasunkon aludt.

2011. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!