Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyipelenkát mikor adtok a...

Bugyipelenkát mikor adtok a babátokra? Otthon is vagy csak ha mentek valahova?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor adtam rá, amikor nem volt body-s időjárás, csak pólós/blúzos-szoknyás/nacis.

Amint jött a body, visszatértünk a sima pelusra.

Sima pelust nem szerettem body nélkül, mert össze-vissza elcsúszott rajta.

Ja meg akkor szerettem a bugyis pelust, ha apa pelenkázott, mert azt nem lehet elrontani :)

2011. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legtöbbször itthon is azt adok rá,egyre nehezebb lekötni pelenkázáskor,menekül,forog,sikítozik,ezt meg csak ráhúzom és már mehet is dolgára.1 éves "nagyfiú"
2011. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos korától adok rá bugyipelust, bodyt is adok felé. mivel sokat ült, mászott a kislányom, kényelmesebb volt neki. van tartalékban sima pelus is (mert 2. osztályú b.pelust vettem). de ha megyünk valahová, akkor is szoktam bugyipelust adni rá. árban sokkal kedvezőbb mint a sima pelus.
2011. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én patentos AIO bugyipelust kb 9-10 hós korától 14-15 hós koráig használtam. Azóta hagyja magát pelenkázni újból.
2011. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amikor képtelen volt egy másodpercnél tovább nyugton maradni kb 11 hós korában. Ha izgett mozgott akkor bugyipelust adtam rá, ha nyugodtabb időszaka volt illetve éjszaka simát. Most 2 éves, azóta is van mindkettő itthon, bár már hagyja magát pelenkázni, de bilizésnél egyszerűbb a bugyis mert le tudja húzni.
2011. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem használtam egyik gyerekemmel sem. Nem találom különösebb értelmét. Egyik gyerekemet nekem is nehéz volt 9-10 hónaposan pelenkázni, de ez eszembe sem jutott...

Úgy tudom, elvileg szobatisztaságra szokáshoz készítették ezeket, de tapasztalat, hogy a gyerek ha pelus van rajta, akkor belepisil, ha meg bugyi, akkor nem, mert érzi a különbséget, de azt nem, hogy most normál pelus vagy bugyipelus...

Szerintem még nehezebb is a bugyipelust cserélni, mert ahhoz le kell venni a nadrágot/harisnyát mindent, a tépőzárast meg kihúzom a két lába között, így a ruháját nem kell levenni, csak letolni.


De nem akarok ellene beszélni, valóban nem próbáltam soha... :o)

2011. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok. a bugyipelust is csak el kell tépni a két oldalán és kész, vehető le-. igaz ráadni nem lehet úgy mint a tépőzárasat. a lányomnak kényelmesebb ez és míg a másiknál többször vágta be a kis bőrét a pelus, ennél nincsen pirosodás :)
2011. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most már szinte csak azt adok rá. A másikba már képtelenség belecsomagolni, nem hagyja.

De néha "csalok". :-)

Ha elalszik, rendes pelust kap! Nem ébred fel rá, szerencsére.

2011. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A bugyipelust is rá lehet adni úgy mint a tépőzárasat, ha patentosat veszel. De persze ez csak moshatóban létezik.

Amúgy a pampers aktív tépőzáras pelust simán állva is rá lehet adni, de a többi típust nem.

2011. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!