Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak h fiam (8honapos...

Mit csinaljak h fiam (8honapos) "hiszti"nelkul menne aludni, alszik reggeli utan meg delutan, de mindig elcsuszik az alvas 1 orval mer o mindent akar csinalni csak aludni nem, mar neha turelmetlen vagyok es kiabalok vele (pedig nem akarok)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ne kiabálj,fogd meg, rakd be az ágyába és kész.

Ez nem szavazás kérdése,hogy a gyerek (egy 8 hónapos!) megy-e aludni vagy nem. Ott majd elalszik,ha békén hagyod.

2011. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a kisagyaban felul es jaccik.

szar anya vagyok aki kiabalt, picit megrangattam is egy 8 honapos pottomkemet akiert a szivemet is odaadnam ;(((bocsanat h ilyen hulye vagyok

2011. szept. 29. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy szar anya. Nekem is volt, hogy eldurrant már az agyam az éjszakai műsorok miatt (ha hagynám 2 óránként szopizna). Ugyan ezt csinálja az én mindjárt 8 hónaposom. Én segitek neki egy kis ringatással. Nyugi, nem szokik hozzá. A nagyobbikat is ringattam mikor szükséges volt és 1 éves kora után már magától szépen elaludt amint a kiságyba betettem és ott is hagytam.
2011. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztivan ***** válasza:
Szerintem arra is kell ilyenkor gondolni hogy a gyerek aki aludni fog és Ő változtatja az alvási időt és mennyiséget is.Sajnos csak a babád tudja ténylegesen hogy mennyi alvás kell neki.Lehet csak 1X akarna aludni de akkor nagyot.Próbáltd meg akkor letenni ha már tényleg álmos.Nehéz lesz biztos mert nyűglődni fog de legalább megtudod hogy mi a helyzet.
2011. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Jesszus. Mit fogsz csinálni, ha majd tudatosan áll ellen? Ha jön a hiszti és dackorszak?

Egy 8 hónapost azért még nem rángatunk meg.

Nem vagyok tökéletes, de szerintem ez túlzás.

Én lányom is ilyen, 7 hónapos, ilyenkor visszarakom a földre, had játsszon még, amikor jelez, nyűgösködik, újra felveszem, cici, alvás próba. Változnak a gyerekek, az alvásrendjük, nem kell hozzá ragaszkodni óramű pontosan.

2év9hónapos kisfiú és 7 hónapos kislány anyukája

2011. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha 8honapos mit akar csinalni fogócsázni
2015. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyennek soha gyerek,mint te. Gusztustalan fereg nő. De gyereket azért még kellett csinálni... de ha már a kis manó nem alszik úgy ahogy akarod pár hónaposan megrángatod?

Nyomorult

2021. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!