Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti nem szoktatok a...

Anyukák! Ti nem szoktatok a babátok mellett "unatkozni"? Már úgy értem, hogy mindig ugyanaz történik nap, mint nap, és már unalmas kicsit.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 17:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem, és persze ha beszélsz valakivel, az is csak a gyerekről kérdez...
2009. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
még fogunk is mert a babakocsizás se olyan boldogito soha senkivel nem beszélek!Olyan uncsi le- föl tollogatni a drágaságomat!
2009. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia.4 hónapos a kisfiam,nagyon jó baba,semmi gond vele, de még sosem unatkoztam,se melettte, se itthon.Sőt,az esti lefekvés után,örömmel megyek visszintesbe.Olyat viszont már éreztem, hogy valami másra is szükségem lenne,de a párom ezeket a pillanatokat mindig meglátja és megpróbál kizökkenteni,vagy elmegyünk csavarogni,vagy átválalja a babát, hogy csináljak valami mást.Bár én minden percét élvezem,hogy babázhatok.ha te is ugyérzed,hogy uncsi valami,változtass valamin,ami feldob.menj el fodrászhoz,kozmetikushoz stb.
2009. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Na igen,én úgy voltam eleinte,hogy tök jó volt sétálni,végre jó idő lett,és végre kimehetek a tél fogságából.Most meg úgy vagyok vele,hogy én is egyedül sétálok a kisfiammal,és nagyon rossz,hogy nincs akivel beszélgethessek...Telefonálni szoktam,de az meg drága,meg szerintem ciki,hogy babakocsi tologatás mellett telefonálok...Jó lenne valakivel beszélgetni is kicsit. :(
2009. ápr. 27. 17:42
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
de mit is csinálhatnánk valamim jót ? Én máskor is unatkoztam bevallllom! Engem kb. negyed évente a 3-4 napos kirándulás dob na fel.Volna miböl táplálkozni a következö csavargásik. Egyszer volt ilyen évünk de azóta is semmmi.
2009. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hós a babám és én is unatkozom néha. A tologatás borzasztó uncsi, főleg hogy már az egész környéket betéve tudom. Ha apa hazajön próbálom nem lerohanni, hogy menjünk már valahová :)

Szívesen tologatnék közösen más anyukával, de hogyan szólítsam le őket? Pedig látom, hogy ők is lesnek engem a túloldalról... :D

2009. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
a nagyon jól sikerült nyaralásbol tudok fél évig táplálkozni utána az is enyhüll de ha télen síelnénk párnapig akkor kibirnám a nyári nyaralásig . De ugy érzem ez a multé mert az országot kell támogatni és így mi maradunk a négyfal között . Az a fontos hogy a miniszterek jól éljenek belölünk!!!! Imádom a gyerekeimet és a családomat nem arrol van most szó ha nem magunkrol!
2009. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
engem a fodrász kozmetikus nem elégitki KAC-KACC az olyan egyszerü!
2009. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül tolom a babakocsit és sajnos elég uncsi. Nekem sincs babás ismerőseim sajna mert nem tudom, hogy szólítsam meg őket. Majd ha jönnek a játszóteres idők akkor talán jobb lesz már.
2009. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
hú és milyen unalmas nap-mint- nap a játszotér húúúú
2009. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!