Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél hónapos kislányom...

Két és fél hónapos kislányom még éjjel is háromóránként eszik. Alakulni fog ez majd magától?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
igen nemsokára ! még pici kitartás! Ilyenkor már én is reménykedtem hogy nemsokára alszunk végig és mindig könnyebb lett!!
2009. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alakul magától! Nekem a fiam 5 hós koráig éjjel is ugyanúgy 3 óránként evett mint nappal, de aztán viszont hirtelen beérte egyel majd egyben aludt 8-9 órát:) Azóta is így van, nagyon jól alszik. Szerencsére:)

Kitartás!!

2009. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi kivételek vagyunk.7 hónapos a babám és még mindig 2 szer kel fel szopizni. :)
2009. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, csajok! Különösen nem okoz gondot az éjjeli felkelés, csak az érdekelt, hogyan van ez másoknál. Attól félek ugyanis, hogy nem elég vagy nem elég jó neki a tejem ezért kéri éjjel is gyakrabban. Amúgy tudom, hogy nem szabad hasonlítani a babákat, mindegyik más és más, csak érdekelt.
2009. ápr. 28. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4hónapos.Volt egy ídőszak mikor aludt éjszaka,de most megint olyan korszaka van,hogy egyre többet van fent éjszaka is.Szóval én nem tudok biztosat mondani.
2009. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam három hónapos és úgy változott meg a hamizások ideje, hogy egyszer éjszaka, annyira fáradt voltam, hogy etetés helyett a cumit adtam a szájába... láss csodát, a kicsi tovább aludt. Reggel döbbentem rá, mit is tettem valójában.. másnap már nem is ébredt fel csak hat óra alvás után... Szerintem Te is próbáld ki egyszer, hogy nem eteted meg, csak odaadod a cumit, esetleg simogasd meg.. lehet hogy visszaalszik .:)Sok szerencsét és kitartást.
2009. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!