Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap este,37,7 volt 9...

Tegnap este,37,7 volt 9 hónapos kisbabám láza, a fogára gyanakodtunk, éjjel nem volt semmi, délig. Akkor vettem észre hogy a combján 1 nagyobb és 5-6 kisebb pók csípés szerűség kiütés van. és a láza is megint felment 37,5-re. összefügghet a kettő?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem a láza ment fel, ez csak hőemelkedés. nekik még alapból magasabb a hőjük, 37,2-38,00 hőemelkedés, 38,00 fölött láz.


lehet csak a foga, csípéstől nem hiszem, hogy belázasodhat, várjatok egy kicsit, ha este hőemelkedése lesz holnap hívd fel a dokit, ha belázasodna akkor meg vidd le holnap, nézze meg

2011. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38.5 alatt én sem aggódnék. lehet hogy tényleg pók csípte meg, ha eltűnik a pötty és a láza sem megy fel, akkor én a fogára fognám:)
2011. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a fenekében mértél 37.5-t? Mert abból le kell vonni fél fokot, ami már csak 37.0 ami a hőemelkedés határán van. Az még lehet alapból is ennyi
2011. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 janos.pete válasza:

Tüzetesen vizsgáld át az ágyát. Én Ágypoloskára gyanakszom!

Remélem hogy csak feleslegesen ijesztgetlek, mert ez a mocsok nagyon gyors, jól rejtőzködik és sok betegséget terjeszt. Nem kell megijedni nem biztos hogy igazam van, de nem árt az óvatosság.

2015. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!