Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok elöször enni a...

Mit adtatok elöször enni a babätoknak es mikor? Mennyi idös volt es melyik etkezesnel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggeli órákban adtam neki először, négy hónaposan, almát, sütőtököt, burgonyát. Így kb. ebben a sorrendben!
2011. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a "nagy könyv" szerint kezdtem. :) 6 hónaposan alma levével. Ívben köpte ki. :) Kipróbáltam többféle almát is, de nem jött be neki. Almából csak az üvegeset ette sokáig. Az első hónapokban csak a gyümölcsökkel próbálkoztam, banán, barack, stb. Második hónapban a zöldségekkel. Ha már kétfélét megevett külön-külön, akkor kevertem. 8 hónaposan jöttek a husik. 1 évesen már mindent evett.
2011. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvos javaslatára, esti tápszer mellé kapott 4 hónaposan tejpépet.3 hónapos kora óta tápszeres.

Én 5 hónapos korában adtam 10 óra fele gyümi leveket.

2011. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, délelőtt a tízórait kezdtem kiváltani, szoptatás előtt kapta. Azért jó délelőtt próbálkozni az új ételekkel, mert ha valami baj van, pl. hasa fáj, kiütéses lesz, stb., akkor az kijön még délutánra és még mindig könnyebb orvost elérni, mint az éjszaka közepén.
2011. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kisfiamnak négy hónaposan adtam elöször almát, aztán pedig krumplit répát paszternákot.
2011. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!