Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kevés 14-15 hónap a...

Nem kevés 14-15 hónap a gyerkőcök között?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 07:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi az ideális?
2011. okt. 8. 07:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más.


ha azt nézzük, hogy neked könnyebb legyen akkor legalább 6 éves legyen a gyerek vagy 8. akkor már tud segíteni, nem megy mindig az idegeidre, iskolában van egész nap.


De ha a gyerekszemszögéböl nézzük és hogy ha 2 gyereket akarsz akkor letudod egy kalap alatt a babázós, sírós, idöszakot.


nekem ez lenne az ideális de max 2 év. úgy érzem, hogy minél ügyesebb önállóbb a lányom annál kevésbé akarok kistesót. most 1 éves de már nagyon szeretném ha jönne a tesó. habár nincs senki segítségünk, mert külföldön élünk, de inkább valahogy megoldom az elsö 2-3 évet de túlleszek a nehezén.


nincs kedvem egy 5 éves óvodás aki már kezd önálló lenni, újra éjszakázni.

2011. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az én kislányom most 7 hónapos, és tegnap teszteltem egy pozitívat. Nem terveztük, később szerettük volna (én legalábbis biztos), de most már ez van. Igazából nagyon sokat járt az elmúlt napokban az agyam, hogy mit is szeretnék, mi lenne a jó döntés. Én jelenleg még úgy érzem, hogy nem vagyok felkészülve rá, túl korai. Viszont félek attól, hogy ha esetleg úgy döntetnénk hogy nem tartjuk meg, akkor megbánnám később. Elsődlegesen anyagilag lenne nehéz (albérletben lakunk). Sokat olvasok ezzel kapcsolatban, és jelenleg arra hajlok, hogy ha már jönni akar, akkor had jöjjön. De egyelőre nagyon félek tőle...
2011. okt. 8. 08:17
 4/13 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Gyerekeim között 8 és 4 év van ( 3 gyerek)nem jobbak,nem könnyebb velük,mint a nővéremnek akinek a gyerekei közt nincs 1,5 év.Ha úgy döntesz megtartod csak az első időben lesz nehezebb,de előnye is van,tudnak együtt játszani majd.
2011. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindig amikor elgondolkodok rajta, és hajlok az egyik oldal felé, akkor eszembe jut a másik oldal. Nem tudom tényleg mi legyen. :( Biztos nehéz lesz két picivel, de igen, valószínűleg később könnyebb lesz, mert jobban ellesznek egymással, és majdnem egyben le lesz tudva.
2011. okt. 8. 08:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem, nagyon lvés


gondolj bele, épp hogy szültél, megint terhes vagy a szervezetnek sem jó


ráadásul nem tudod maradéktalanul kiévezni azt hogy cseperedik, kinyílik az értelme...

2011. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

előző

nekem annyira nem szimpatikus, hogy csak azért futószagon szülni, mert

-így letudva gyerekváklalás(igen ez si megvan,

kipipálva:-((

-nem kell dolgozni 5-6 évig

- majd eljátszanak: soha nem testvért szülj a nagynak, hanem még egy gyereket

-nem kell venni semmit

2011. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A kislányunk 15 hónapos, és 6 hetes terhes vagyok. Nem terveztük, vagyis mindig is 2 gyermeket szerettünk volna de autoimmun betegségem miatt lemondtunk a 2.babáról. És tessék, megfogant, védekezés mellett.

Nálunk nem én és a Párom, hanem az orvosok tétováznak, hogy meg lehet-e tartani vagy nem. Voltam már nőgyógyásznál, hétfőn megyek UH-ra először. Ne tudd meg, milyen az mikor orvosok döntésére kell várni, hogy meg lehet-e tartani vagy nem :(

Mi bevállalnánk, habár a nagy pont 2 éves lenne amikor születne a kicsi, biztos hogy nehéz lenne az elején, de a 2 gyermek nagyon összekovácsolódna.

Persze a Ti helyzeteteket Ti tudjátok és nehéz a döntés. Szerintem hallgass a szívedre, bármit is súg, és tegyétek azt.

2011. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már összejött el ne vetesd, csak alaposan készülj fel lelkileg, mert véleményem szerint egyáltalán nem könnyű ilyen kis korkülönbséggel. Mi nem véletlenül terveztük a 3 évet, a lányom most lesz ennyi és nemsokára szülök. Még a két évet is kevésnek tartom, mert most látom hogy mennyivel önállóbb a lánykám mint pl 1 évvel ezelőtt,ez nagy előny mert nem kell állandóan kétfelé szakadnom majd.
2011. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék neki! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és jó egészséget!
2011. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!