Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt anyukák Szigethalom...

Vannak itt anyukák Szigethalomról vagy Miklósról?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnám a tanácsaitokat babás dolgokkal kapcsolatban. Hova érdemes menni? Milyenek a bölcsik? stb
2011. okt. 8. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia Miklósi vagyok,de még csak 1éves a lánykám,bölcsis dologba nem tudok segíteni,másba ha tudok szívesen..:)
2011. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az én lányom meg csak 3 hónapos, de előre felkészülök :) Hová szoktatok járni? Babaúszás, babás programok vannak? Bababörze szokott lenni? Megéri elmenni?
2011. okt. 9. 09:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Babaúszás van az Oázisban,babás programokat nem nagyon tudok itt Miklóson,mi inkább barátokkal járunk össze,meg játszótérre,de ugye ahhoz Ti még kicsik vagytok,úszni viheted,azt biztos élvezné:) A börzék szerintem jók ami a kettes iskolába szokott lenni.Tegnap volt a sárga házba is,igaz nagyobb de szerintem gagyibb ruhák,játékok voltak,a suliba jobb szokott lenni.
2011. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én Miklósi vagyok és most 6 hónapos a kisfiam. Programok engem is érdekelnének. Babaúszásra tervezünk menni.

Az iskolai börze tényleg jó, de voltam egyszer a sárga házban, az sem volt rossz. Baba-mama tornáról tudok.

2012. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miklóson merrefelé laksz? Nekem most 7 hónapos a lányom :)
2012. febr. 21. 13:33
 6/11 anonim válasza:
Nem messze a Mű úttól, majdnem Szigethalom. :)
2012. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi a Mű út végefelé lakunk, ha esetleg van kedved babakocsizni... :) Mondjuk én most még nem mentem, mert a belső mű úton nagyok a tócsák még, a kövezetten meg nem merek a forgalom miatt.
2012. febr. 21. 16:55
 8/11 anonim válasza:
Hát én sem mentem, mert nagyon nagy sár van. :) Mi is a Mű út belsőn szoktunk sétálni, vagy átmegyünk Szigethalomra, mert ott van járda. :)
2012. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Előző vagyok. Mi a Buckában lakunk, Ti melyik végén a Mű útnak? :)
2012. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A boglyához nagyon közel a sorházaknál. De mondom, ha nincs kivel tolnod a kocsit, szívesen csatlakoznék. Nem ismerek errefelé senkit.
2012. febr. 21. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!