Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszani fürdés után?

Játszani fürdés után?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babánk. Az eddigi menetrend esténként nagyon jól müködött: fürdés, evés, önállóan elalvás külön szobában. Most második este, hogy az etetés után nagyon éber még,a mikor leteszem aludni, sokáig beszélget, majd bepörög néha, akkor cumi kell neki, s aztán egyszercsak elalszik. Maradhat szerintetek így, vagy Ti szoktatok játszani fürdés után?
2011. okt. 9. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Fürdés után már soha nem játszottunk. Akkor inkább fürdést told kicsit későbbre és előtte játszatok többet. Fürdés után ha még játszotok, akkor még jobban felpörög.De még így is lehet h nehezebben fog elaludni, ez sok minden egyébtől is függ. Nálunk is volt idő, amikor már szopizás közben elaludt, volt, h még fél óráig is altattam, de soha nem játszottunk.
2011. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez olyan 6 hónapos kora körül jött csak el. Addig fürdés, evés alvás volt. Különben túlpörgött, és nem akart elaludni.
2011. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
míg pici volt, fürdés, szopi és alvás. Utána már fürdés után fent maradt még egy kicsit, játszottunk, beszélgettünk. Sosem volt gond az alvással. Most 2,5 éves, télen-nyáron 7-7.30 fele fürdik, utána még hancúrozunk.
2011. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte az én kisfiam is elaludt fürdés után. Aztán jött az, hogy elaludt, de felébredt félóra múlva, és további órákig!! nem tudtuk visszaaltatni. Pár hét után feladtam, és nem is erőltettem. Most 9 hónapos, fürdés fél 8 és fél 9 között (későbbre toltam, mert úgysem alszik el), aztán még picit apázik, és fél 10-10 körül elalszik. Másnap reggel 8-9-ig egy hangja sincs.:)
2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 13. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!