Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négykézlábon hintázásból...

Négykézlábon hintázásból mikor lesz mászás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden baba más, csak kíváncsi vagyok, kinél hogyan alakult?
2011. okt. 10. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónap kellett hozzá, 9 hónapos volt.
2011. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sokára, pár hét. Majd eleinte lesznek nagy pofára esések, amikor a nagy hintázásból előre bukik, a keze meg hátul marad. :) Ez egy jópofa időszak volt. Majd megérsz utána szaladni, olyan tempóban tudnak ezek négykézlábazni. :) :)
2011. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk 4,5 hósan kezdte a hintát, és már 5 hósan mászott, 5,5 hósan feltolta magát hasonfekvéből ülésbe, és kb. 1 hétre rá már fel is állt ha kapaszkodót talált. Most 8 hósak leszünk 16.-án és már körbe sétája a franciaágyat kapaszkodva. De szerintem a mi babánk az extra gyorsan fejlődök közé tartozik mozgásilag, az ismerősöm babája 10 hós és még csak hempereg.
2011. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
5 hósan hintázott, 6 hósan felült, 6,5 hósan felállt. Most 7 hós múlt és most kezdett el mászni :))
2011. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!